Spellforce GOLD
PC

Štítky: Fantasy, Real-time strategie
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 11104
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Ke hře jen u nás přikládáno bonusové CD s češtinou. GOLD edice obsahuje hru Spellforce: The Order of Dawn a 1. datadisk The Breath of Winter.

  Spellforce: The Order of Dawn:

  Společnost Phenomic Game Development pro vás připravila ve spolupráci s autorem velice oblíbených Settlerů, nový titul kombinující prvky RPG a RTS, který nese název Spellforce: The Order of Dawn. Hra vás přivede do kouzelného fantasy světa. Kouzelného nejen svým zpracováním, ale také pro jeho nasycenost vším, co v sobě nese jen známku magie, a to ať je jakákoliv (černá, bílá, aj.). Těšit se můžete na šest ras - Humans, Dwarves, Elves, Dark Elves, Orcs a Trolls. Neskutečná chamtivost a stálá žízeň po moci vedla třináct kouzelníků, těch nejmocnějších z mocných, k rozhodnutí o zhoubě země a jejím uvržení do nekonečné spirály chaosu a zoufalství. Všechny národy byly mrknutím oka naprosto zničeni, to když se rozpoutaly mohutné živly, živly vyvolané temnými rituály. Kontinenty se roztříštily jako sklo, jejich kousky se rozlétly jako listy ve větru. Do zemí, které přežily prvotní nápor přinesly novou vlnu války a destrukcí ohromné armády vázané silou starověkých run. Vše co zbylo je jen pár ostrovů, propojených magickými portály. Nyní se zlo opět vrátilo a je ještě silnější, než kdy předtím a jeho úmysl je jasný - dokončit zkázu, která byla načata. Ještě je ale naděje. Prorokové v ni věří. Má jí být člověk odsouzený k nesmrtelnosti, vázaný mocí krvavých run...

  Spellforce: The Breath of Winter

  Příběh nové kampaně pojednává o démonickém princovi ze zapomenuté minulosti světa, který snová plán na návrat temných bohů. Už se mu podařilo probudit mocného ledového draka a vyslat svou vlastní armádu na nic netušící obyvatele říší. V datadisku se můžete těšit na novou, velmi rozsáhlou kampaň (vystačit by měla na 40 hodin) a nový herní mód zvaný Free Game, umožňující jednomu až třem hráčům vyzkoušet se svým vlastním Avatarem odolnost počítačových oponentů na některé z velkého výběru samostatných map. Spellforce: The Breath of Winter také prošel intenzivním testováním, na jehož základě došlo k významným zdokonalením v oblasti síťového kódu.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)