Soška Star Wars: Book of Boba Fett - Luke Skywalker and Grogu (Training Version) Art Scale 1/10 (Iron Studios)

Když byl ještě učedníkem na divoké planetě Dagobah, nosil Luke Skywalker během tréninku na zádech svého mistra Jedi, legendárního mistra Yodu.

Po letech, nyní už jako mistr, si role vyměnil a podobně nosil ve vaku připevněném jako batoh Grogu, svého nového mladého padawana, dítě ze stejné rasy jako jeho starý učitel. A stejně jako tomu bylo při jeho výcviku, podrobil svého žáka stejným zkouškám a testům, kterými prošel před lety na stejné bažinaté planetě.

Iron Studios představuje sošku Luke Skywalker and Grogu Training Version - The Book of Boba Fett - Art Scale 1/10, znázorňující jeden z nejnapínavějších momentů seriálu Book of Boba Fett z univerza Star Wars.

Soška je vyrobená z kvalitního polystonu a ručně malovaná, včetně tematického podstavce.
Merchandise: Figurka
Kód produktu: 59591
Rozměry: 20 x 14,5 x 14 cm
Materiál: polystone
Výrobce: Iron Studios
Soška Star Wars: Book of Boba Fett - Luke Skywalker and Grogu (Training Version) Art Scale 1/10 (Iron Studios)
6 490
Nákupem získáte 130 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Soška Star Wars: Book of Boba Fett - Luke Skywalker and Grogu (Training Version) Art Scale 1/10 (Iron Studios)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!