Song in the Smoke: Rekindled VR2
PS5

Vstupte do smrtícího, ale krásného světa hry Song in the Smoke, pohlcujícího dobrodružství o přežití pro PlayStation VR2.

Najdi způsob, jak přežít noc ve zrádném lese plném hladových tvorů. Přejdete do útoku a vyrobíte si zbraně? Nebo zvolíte obranu a rozděláte oheň, abyste krvelačné tvory zastrašili? Vrhnete se do průzkumu okolí a najdete lepší tábořiště? To je jen několik rozhodnutí, která budete muset učinit, pokud chcete přežít noc.
Štítky: Virtuální realita, PlayStation VR2
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 52659
799
Nákupem získáte 24 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.

 • VÝROBA ZBRANÍ
  Herní svět je plný materiálů, které můžete využít ve svůj prospěch. Vyrobte si luk nebo kyj, abyste zahnali nepřátele, připravte si protilátky a tonika, abyste vyléčili zranění a zahřejte se výrobou oblečení a rozděláváním ohně.
  Song in the Smoke: Rekindled VR2
  PRŮZKUM TAJEMNÉHO SVĚTA
  Vedle fialových opeřenců pijí u napajedel jeleni, v podrostu se prohánějí podivné lasicovité šelmy a možná zahlédnete i zvíře tak velké, že vypadá spíše jako obří balvan.
  Song in the Smoke VR2
  TEN PRAVÝ SURVIVAL
  Díky PlayStation VR2 se můžete naplno ponořit do akce. Simulujte pohyb při střelbě z luku, řezání dřeva nebo rozdělávání ohně.
  survival
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Song in the Smoke: Rekindled VR2? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu