SnowRunner (DIGITAL)
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 812007428

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
 • Elektronická licence určená pro platformu Epic Games | PC
  SnowRunner je off-road simulátor nabízející desítky hodin hraní při převážení nákladů a plnění netradičních úkolů nezkrocenými končinami světa. K dispozici dostanete terénní a nákladní automobily, pomocí kterých budete muset dopravit požadovanou zásilku na vzdálená a těžko dostupná místa. Svoji sbírku vozidel si za peníze získané plněním úkolů můžete postupně rozšiřovat a zároveň můžete vylepšovatjiž vlastněná vozidla. Úkoly jsou rozmístěny po 3 mapách, které se nachází v americkém Michiganu, zamrzlé Alijašce a vRusku. Ve všech mapách si pro vás autořipřipravili množství překážek ve formě bláta, kamení, ledu nebo bažin, které není vůbec jednoduché zkrotit. Pomoci vám však mohou vaši přátelé, protože na splnění úkolů můžete pracovat až se 4 hráči vkooperativním multiplayeru.
  Nehostinné prostředí
  Při průjezdu mapou na vás vývojáři přichystali desítky překážek v podobě vysokévody, zamrzlé silnice, hlubokého bahna nebo pohlcujících močálů. Pokud před převozem neprovedete důkladný průzkum okolív jednom ze svých menších terénních vozidel, můžete být nepříjemně překvapeni av horším případě budete muset dojít proautomobil s navijákem, které vaše zapadlé vozidlo pomůže vyprostit.
  Vozový park pro těžké váhy
  Přichystány jsou pro vás desítky licencovaných automobilů, které jsou vymodelovány na základě skutečných terénních vozidel od společností Ford, Chevrolet nebo Freightliner. Za ušetřené peníze můžete svoji sbírku postupně rozšiřovat nebo vylepšovat jízdní a vzhledové vlastnosti již zakoupených aut.
  Spolupráce v týmu
  Jezdit a plnit úkoly můžete buď bez pomoci a spolehnout se tak budete muset pouze na sebe, nebo si můžete s až 4 dalšímikamarády zvolit odpovídající výzvu a spoluprací se pokusit dopravit materiál napožadované místo. Jeden z vás bude řidič hlavního nákladního auta a další mu budou poskytovat podporu v případě těžko zvládnutelných cest.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si SnowRunner (DIGITAL)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu