SIGNALIS
SWITCH

Procitněte ze spánku a prozkoumejte surrealistický retro-technologický svět v roli „repliky“ Elster, která hledá svého ztraceného parťáka i své ztracené sny. Odhalte děsivá tajemství, náročné rébusy i hrůzostrašná stvoření a okuste napínavý melancholický zážitek plný vesmírných děsů a prvků klasického psychologického survival hororu.

SIGNALIS se odehrává v dystopické budoucnosti, kde lidstvo kolonizovalo sluneční soustavu a totalitní režim Eusan si udržuje moc prostřednictvím agresivního sledování a propagandy. Mezi lidskou populací, které se mají podobat, žijí humanoidní androidi přezdívaní „repliky“, kteří působí jako dělníci, úředníci a ochránci.

Příběh hry SIGNALIS začíná ve chvíli, kdy se ve ztroskotané lodi probouzí z kryostáze replika jménem Elster. Uvízlá uprostřed chladné planety se vydává na cestu do neznáma.
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Hororové, Survival
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 51623
749
Nákupem získáte 22 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
Hra také dostupná pro:  PS4
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 300 Kč

nebo

 370 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Gamlery účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

 • KLASICKÝ SURVIVAL HOROR

  Zažijte strach a obavy při konfrontaci s prazvláštními hrůzami, pozorně hospodařte s omezenými zdroji a hledejte řešení zapeklitých hádanek.

  SIGNALIS
  CHLADNÁ VZDÁLENÁ MÍSTA
  Prozkoumejte temná zákoutí opuštěné vesmírné lodi, pronikněte do tajemného osudu místních obyvatel a zjistěte, co se skrývá pod povrchem.

  sign alis
  SEN O SNĚNÍ
  Objevte atmosférický sci-fi příběh o identitě, vzpomínkách a hrůzách z neznáma. Inspirováno klasickými vesmírnými horory a díly Stanleyho Kubricka, Hideakiho Anna a Davida Lynche.

  u&i entertainment
  POZORUHODNÁ VIZE
  Vydejte se skrz brutální noční můru zpracovanou plynulými 3D animacemi postav, dynamickými světly a stíny a komplexními efekty průhlednosti doplněnými filmovými postupy sci-fi anime vyprávění.

  dystopická hra
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si SIGNALIS? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu