Sid Meier’s Civilization VI Babylon Pack (PC) Steam
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Středověk, Grand Strategy
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, DLC
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 8248676

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
 • Tento nový balíček s obsahem přináší Chammurapiho jakožto vůdce Babylonu. Babylonská civilizace vyniká ve vědě, vládních záležitostech a infrastruktuře.

  *Tento přídavný obsah vyžaduje Civilization VI.
  Obsahuje babylonskou civilizaci s Chammurapim, jedinečnou jednotkou Sabum Kibittum a jedinečnou budovou Palgum.

  Jedinečná schopnost civilizace: Schopnost „Enuma Anu Enlil“ umožňuje Eurekas poskytnout veškerou vědu na technologie, ale snižuje množství vygenerované vědy za každý tah. Jedinečná schopnost vůdce: Chammurapiho schopnost „Ninu Ilu Sirum“ postaví budovu s nejnižší výrobní cenou v každé specializované čtvrti zadarmo při prvním postavení čtvrti. Tato schopnost rovněž poskytuje bonusový Envoy při prvním postavení libovolné další čtvrti. Netýká se Government Plaza. Jedinečná jednotka: Babylon obsahuje jedinečnou jednotku Sabum Kibittum. Tato starověká kontaktní jednotky poskytuje zvýšenou bojovou sílu proti těžké a lehké kavalerii a má dodatečný pohyb a dohled. Jedinečná budova: Palgum nahrazuje Watermill.Odemyká se s Irrigation a poskytuje dodatečnou výrobu a ubytování. Rovněž zvyšuje jídlo generované všemi políčky s pitnou vodou, ale město musí být u řeky.

  Balíček Babylon rovněž představuje nový volitelný herní režim „Heroes and Legends“, který obsahuje legendární postavy z velkých světových kulturních tradic jako hratelné jednotky.

  • Rekrutujte legendární postavy pod svůj prapor a dosáhněte nových výšin prosperity, inovace a vojenské moci.
  - Nové hrdiny můžete objevit díky Heroic Tales City Project či průzkumem a diplomacií městských států.
  - Každý hrdina má jednu či více jedinečných schopností podle svých historických či mytických skutků.

  • Propleťte skutečnost a mýtus a vytvořte nové příběhy, vítězství a legendy své civilizace.
  - Hrdinové mají konečnou životnost a po určitém počtu tahů odejdou, ale můžete je přivolat znovu pomocí víry, aby vám pomohli ještě jednou.
  - Když hrdina poprvé zemře či odejde, nechá po sobě dvě Heroic Relic Great Works: epický a symbolický předmět. Tyto relikvie mohou pomáhat jejich civilizace po zbytek hry.

  Monumenty mohou tyto předměty vystavit ve dvou nových pozicích pro Heroic Relic.

  Dodatečný nový obsah:

  24 nových slavných lidí - například básník Rumi (spisovatel), kulturní antropoložka Margaret Mead (vědkyně) a egyptský architekt Imhotep (technik). 6 nových městských států - včetně jednoho od každého typu: Kulturní, průmyslový, vojenský, náboženský, vědecký a obchodní. 2 jedinečná vylepšení odemčená novými městskými státy:

             - Mhavihara postaví městský stát Nalanda a poskytuje dodatečnou vědu a ubytování. Rovněž přidává bonusovou víru každému okolnímu svatému místu a bonusovou vědu                     každému okolnímu kampusu. Mahavihara odemyká náhodnou technologii při prvním postavení a musí být postavena na ploché zemi nikoliv v sousedství další Mahavihary.
             - Trading Dome postaví městský stát Samarkand a poskytuje dodatečné zlato plus další bonusové zlato za každý okolní luxusní zdroj. Mezinárodní obchodní cesty vycházející                 z měst s Trading Dome generují více zlata za každý dóm. Nelze postavit v sousedství dalšího Trading Dome.

  Hraní tohoto obsahu vyžaduje základní hru Sid Meier’s Civilization® VI.

  ©2020 Take-Two Interactive Software a jejich pobočky. Sid Meier’s Civilization, Civilization, Civ, 2K, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software a jejich příslušná loga jsou obchodní známky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechny ostatní značky a obchodní známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Sid Meier’s Civilization VI Babylon Pack (PC) Steam? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu