Shovel Knight Showdown
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1007606
204
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Shovel Knight Showdown je vrcholný zážitek z boje na platformě, kde můžete bojovat až se 4 hráči a šprtat po drahokamech jako váš oblíbený hrdinský nebo darebný rytíř ze ságy Shovel Knight: Treasure Trove. Shromážděte své kamarády pro nekonečné střety pro více hráčů nebo si vyberte z více než 16 hratelných postav v Story Mode, z nichž každá má svůj vlastní jedinečný příběh. Zvládněte každý pohyb, prozkoumejte obrovské množství předmětů a národních prostředí a objevujte nová odhalení v Shovel Knight Showdown!
  Když magická katastrofa vytvoří svět nekonečné bitvy, musí hrdinové a darebáci ságy o lopatovém rytíři objevit zdroj katastrofy a bojovat, aby věci napravili! Hrajte za svou oblíbenou postavu (samostatně nebo s kamarádem v kooperativních bitvách), postavte se proti mocným soupeřům a zdokonalte své bojové dovednosti na platformě v plně funkčních cvičných a cílových režimech na cestě ke zcela novému finálnímu setkání. Odemkněte nový obsah a znovu a znovu se podívejte na Shovel Knight Showdown, když se budete vrhat do obrovské škály režimů, funkcí a přizpůsobení pro jednoho hráče a místních hráčů pro více hráčů.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Shovel Knight Showdown? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!