Shank
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1001697
417
Nákupem získáte 4 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Shank, hlavní hrdina stejnojmenné hry, byl zrazen svou vlastní rodinou a ponechán svém osudu. Co ten ale nechtěl, Shank nezemřel a nyní touží po pomstě za svou zesnulou lásku, která byla poslána na onen svět nejnebezpečnějším zabijákem na světě. V poslání mu určitě dobře poslouží jeho skvělé znalosti zbraní a boje na blízko.
  První věcí, která vás při hraní Shanku zaujme, bude jistě grafické zpracování hry. Tato 2D mlátička je totiž vyvedena až umělecky. Krásná kreslená pozadí i postavy doplňují precizní animace, které vám dovolí si užít masakru, který se na obrazovce odehrává, v celé své kráse.
  Další zajímavostí je propracovaný kombo systém, ve kterém můžete plynule navazovat všemožné útoky, ať už na blízko či na dálku. K tomuto vám jistě dobře poslouží motorová pila masakrující nepřátele již od samotného počátku hry.
  Hra poskytuje i multiplayer pro dva hráče na jednom počítači obsahující prequelové mise k hlavnímu příběhu. Hra je portem z konzolí, na kterých získávala někdy až 100% hodnocení.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Shank? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!