Second Sight
PC

Štítky: TPS
Kód produktu: 11319
(1x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  V Second Sight hráč ztvární postavu Johna Vattice, který se probouzí z komatu. Nachází se v jakémsi americkém zdravotnickém zařízení, kde byl násilím podroben jisté operaci, a kde v podstatě sloužil jako pokusný králík. Stanete vlastně v roli muže obdařeného neuvěřitelnými parapsychologickými schopnostmi, s jejichž pomocí budete moci ovlivňovat lidi i věci, přestože si nebudete pamatovat své jméno, ani nic z minulosti. Budete vědět, že jediná vaše šance na přežití spočívá v úniku z tohoto místa. Také budete chtít odhalit, co koho vedlo k tomu, aby vás zde věznil. Budou vás pronásledovat záblesky minulosti a postupně možná přijdete věci na kloub... Způsobů, jak v této hře vyřešit různé situace, bude mnoho. Budete moci využít opatrných špionážních postupů, přímočarou akci se zbraní v ruce, anebo svých specifických mentálních schopností, případně kombinaci všech těchto tří prvků. Děj hry bude neustále pendlovat mezi dvěma různými časovými rovinami (minulosti a současnosti hlavního hrdiny). Přitom vaše aktivity ve Vatticově minulosti budou mít důsledky v jeho současnosti. Vaše zvláštní parapsychologické schopnosti (vč. telekineze) budete odhalovat postupně a v průběhu hry budete narážet na další a stávající budou čím dál vytříbenější. Naučíte se například za pomoci své psychické síly léčit, vyslat svou duši ze svého těla do jiného a tak ho ovládnout, anebo přesvědčit osobu, že tu nejste, apod. Samozřejmě budete mít k dispozici také různé zbraně, celkem 13.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Celkom slusna grafika vyborne schopnosti hrdinu a naviac aj zbrane,jemne steal prvky proste parada a vela kladnych veci,snad naj snajperka aka je v hrach dostat paradne head shoty:)
  • obcas pri zdvihani ludi telekinezou zavladne chaos pri ovladani, pripadne pri miereni kedi mate malu gulicku na mierenie ale tento nedosatok je trochu vylepsenii auto mierenim:)

  Vyborna hra s paradnou hratelnostou nepusti po viac nez par hodinach!Hra sa moze rovnak s hrami na samom vrcholu

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.