Saints Row The Third Remastered
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1007937
307
Nákupem získáte 3 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Hra Saints Row®: The Third™ Remastered vám předává kontrolu nad Svatými v době jejich největší moci. A přesně tím se řídíte. Je to vaše město. Vaše pravidla. Steelport, opravdové město hříchu topící se v sexu, drogách a zbraních, vypadá v remasterované verzi s vylepšenou grafikou lépe než kdy jindy. Léta po ovládnutí Stilwateru už Svatí ze Třetí ulice nejsou jen pouličním gangem. Teď jde o známou značku, kterou můžete najít na teniskách nebo energetických nápojích, a obchody prodávají figurky Johnnyho Gata. Svatí jsou králové Stilwateru, ale jejich sláva vzbudila pozornost. Všiml si jich Syndikát, legendární kriminální organizace působící po celém světě. Syndikát po Svatých chce, aby se mu podřídili a platili daň. Vy se ale odmítáte před Syndikátem sklonit a vydáváte se do boje do Steelportu, kdysi hrdé metropole, ze které se pod nadvládou Syndikátu stalo jen živořící město hříchu. Jděte se proletět s tankem, přivolejte satelitem řízené bombardování na gang mexických zápasníků a bojujte sami proti vycvičeným vojenským profesionálům v nejbizarnějším prostředí, jaké jste kdy viděli.
  The Full Package Remastered
  S vylepšenou grafikou a osvětlením, přepracovaným prostředím a vizuálními efekty vypadá Steelport a Svatí ze Třetí ulice lépe než kdy jindy.
  Město hříchu – Narušte a kompletně rozložte kontrolu Syndikátu nad zbraněmi, kybernetickým zločinem a ilegálními kšefty. Objevte tajemství Steelportu, který nabízí akci na každém rohu, což není vždy výhoda.
  Zbraně nehorázného ničení – Jedna věc je nepřátele porazit. Úplně něco jiného ale je, když je ještě k tomu zostudíte. Užijte si vznášedla, děla vystřelující lidi a neskutečné zbraně k boji zblízka.
  Bláznivé úpravy postav – Vytvořte si nejbizarnější postavy, jaké jste kdy viděli, od odepsaných celebrit po nindža piráty. V každém hříšníkovi se ukrývá Svatý. Kým budete?
  Kooperativní režim přitažený za vlasy – Hrajte sami nebo online s kámošem. Vyzkoušejte si skydiving, přistaňte v hořícím náklaďáku parťáka a vydejte se do silně střežené základny Syndikátu. Steelport je vždy zábavnější ve dvou.
  Včetně veškerého stahovatelného obsahu – Všechny tři rozšiřující balíčky misí a více než 30 předmětů DLC* z původní verze.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Saints Row The Third Remastered? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!