Rytmik Lite: Chiptune Synthesizer (PC DIGITAL)
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Párty, Hudební
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 2000006
159
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Rytmik Lite je malé, ale výkonné hudební studio na vytváření chiptunové a herně odschoolové hudby. Rytmik Lite nabízí více než hraní na wavetable syntetizér, ale i míchání, upravování, efektování a vytváření zvukových paternů a jejich komponování do stop a komplexních skladeb.  SKLÁDEJTE SPOLEČNĚ
  Přímo z prostředí aplikace můžete vlastní skladby nabídnout k poslechu ostatním uživatelům a nejen to, uživatelé mohou skladby z Rytmik Cloud stáhnout do svého zařízení a libovolně editovat. Na tvorbě skladby tak může spolupracovat neomezené množství skladatelů.

  Jakmile je vaše skladba hotová, můžete ji exportovat do WAV formátu k dalšímu zpracování.  UNIKÁTNÍ SYNTETIZÉR
  V Rytmiku Lite je wavetable syntetizér. Pokročilé efekty nabízejí úpravu zvuků pomocí ADSR obálky, vibrata, portamenta, noise shaperu nebo digitálního delaye. Spolu s tím může uživatel využít drawable waveform synth modul k nakreslení a úpravě vlastní vlny a použít ji jako oscilátor, čímž se Rytmik Lite stává zvukově unikátním chiptune syntetizérem.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Rytmik Lite: Chiptune Synthesizer (PC DIGITAL)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!