Röki
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1008084
76
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Objevte znovu síly magie a vydejte se za dobrodružstvím do zapomenutého světa severu plného monster a tajemna. Seberte odvahu, objevujte tajné stezky, řešte prastaré rébusy a cestujte ledovým krajem až tam, kde čeká pravda. Ve hře se přidáme k Tove, která se vydává na fantastickou výpravu, aby zachránila svou rodinu.Výpravu, která ji zavede hluboko do skrytého a dávno zapomenutého světa ztracených bájí a pověstí, jenž je plný podivných míst a ještě podivnějších tvorů. Prozkoumejte v této moderní adventuře pro všechny prastarou divočinu, vyřešte záhady a zachraňte svou rodinu.
  “„PRŮZKUM skutečného pohádkového lesa“
  Prozkoumejte bohatý a okouzlující svět severu plný monster a tajemna, napěchovaný detaily a přivedený k životu v osobitém grafickém stylu hry Röki.
  „Navazování přátelství s MONSTRY“
  Pusťte se do hledání starodávných a magických stvoření skandinávské divočiny, z nichž některá jsou přátelská, avšak jiná už tolik ne. V Röki je celá řada unikátních „strašidelných, ale roztomilých“ postav, které vám představí náš pohled na severskou mytologii.
  „HLEDÁNÍ dávno zapomenutých předmětů“
  Prastará divočina ukrývá mnohá tajemství.Pusťte se do hledání dávno zapomenutých předmětů, které vám při dobrodružství pomohou.
  „ŘEŠENÍ hádanek divočiny“
  Röki je hra pro chytré hlavy, ne svalovce.Dokážete odemknout starobylé cesty a vyřešit hádanky předků?
  „MAPOVÁNÍ cesty“
  Tove ve svém věrném deníku, který je jejím spolehlivým společníkem, mapuje svůj postup.Zmapujte tedy neznámé oblasti, ponořte se hlouběji do skandinávské mytologie, sbírejte kořist a získávejte jedinečné odznaky „průzkumníka divočiny“.
  „DOBRODRUŽSTVÍ pro VŠECHNY“
  Röki je dobrodružná hra pro KAŽDÉHO.Díky své nenásilné povaze, jednoduchému ovládání a univerzálním tématům dokáže potěšit všechny hráče.Hra je unikátně navržena tak, aby představovala výzvu, ale současně podala pomocnou ruku, když ji budou dobrodruzi potřebovat, takže si ji může vychutnat opravdu každý.Skutečně moderní pohled na žánr dobrodružných her.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Röki? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!