Rock of Ages 2 Bigger & Boulder (PC DIGITAL)
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1007160
 • Ta nejlepší tower defense hra s obřími kameny valícími se přes historická/umělecká období je zpět pod titulem Rock of Ages 2: Bigger & Boulder. Už podle názvu je jasné, že fantasknost a hratelnost bude prostě a jednoduše...BIGGER AND BOULDER. Díky důrazu na nový chaotický multiplayer 2 na 2, novým časovým obdobím, vylepšené grafice, chování a ničení poháněném technologií Unreal Engine 4, se hráči budou muset připravit na pořádné otřesy a nárazy.
  Osobitá svéráznost ACE Team
  Humor ve stylu Monty Python se dostává do nových výšin, když hráči doslova projíždí historickými dobami. Opět se můžete těšit také na vtipně animované portréty, takže historické osobnosti třeste se!
  Důraz na multiplayer
  Malý souboj ještě nikoho nezabil, a proto se ACE Team rozhodl vylepšit možnost hry proti sobě. Hrajte s kamarádem na jedné rozdělené obrazovce nebo až se čtyřmi hráči on-line v zápase 2 na 2 na život a na smrt. To vše s možností přizpůsobit si praporce a barvy vašich jednotek a mnohé další. Jo a zmínili jsme, že proti sobě jdoucí dráhy se nyní mohou křížit?
  Pozitivně absurdní umělecký styl
  Stejně jako tomu bylo u prvního vydání, i nyní se ACE Team nechal inspirovat těmi nejslavnějšími historickými dobami. Hráči tak po cestě ničení nakouknou do dob slavného Egypta, pozdní gotiky, rané renesance a období surrealismu, kde valícími se kameny napáchají pořádnou škodu!
  Z historického hlediska nepřesní bossové
  Rozdejte si to v bitvách bossů, kde se setkáte s postavami jako je The Thinker a Great Sphinx, které vás dostanou k nejsilnějšímu a poslednímu bossovi do boje, který si nedokážete ani představit!
  Vylepšené chování a možnosti ničení
  Díky velpšenému chování a možnosti ničit, rozpraskat, převálcovat, zploštit či roztřískat různými kameny valícími se z kopce mnohem více věcí, zažijete pocit, který jste ještě nezažili!
  Naprostý chaos
  Přidáním zbrusunových obranných jednotech a jedinečných kamenů se speciálními vlastnostmi bude chaos jenom vzkvétat, takže připravit, pozor, rolujem!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)