Rise of the Ronin
PS5

Japonsko, 1863.

Po třech stoletích despotické vlády šógunátu Tokugawa se k hranicím země blíží černé lodě ze západu a v zemi se objevují nepokoje. Uprostřed chaosu války, nemocí a politických nepokojů si bezejmenný bojovník razí vlastní cestu a drží při tom v rukou také osud celého Japonska.
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Štítky: Obtížná, Akční RPG, Japonské, Souls-like
Kód produktu: 49951
1 490
Nákupem získáte 30 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.

Bonus k objednávce

Dárek k objednávce


 • UTVÁŘEJTE DYNAMICKÝ PŘÍBĚH
  Jste rónin, bojovník bez pána, a váš osud máte ve svých rukou. Příběh se bude vyvíjet různými způsoby v závislosti na vašich rozhodnutích a postavách, s kterými se v jeho průběhu spojíte. V misích na vás čekají zásadní rozhodnutí: například zda zavraždíte nebo ochráníte klíčové postavy. Prostřednictvím rozmanitého systému možností budete utvářet chod dějin.Rise of the Ronin
  VYZKOUŠEJTE SI PROPRACOVANÝ SOUBOJOVÝ SYSTÉM, KTERÝ SI SNADNO OSVOJÍTE
  Hra Rise of the Ronin od ostřílených vývojářů her Nioh a Ninja Gaiden nabízí propracovaný, ale snadno osvojitelný soubojový systém, který má mnoho vrstev rostoucí komplexity a je tak vhodný pro prakticky libovolný herní styl. Postavte se nepřátelům s velkým výběrem zbraní pro boj zblízka nebo je odprašte z bezpečné vzdálenosti pomocí autentických střelných zbraní z daného historického období.
  Roninova vzestup
  PROZKOUMEJTE SVĚT INSPIROVANÝ SKUTEČNOU HISTORIÍ
  Období Bakumacu předznamenává konec šógunátu a spolu se střetnutím východu se západem započíná zcela novou éru. Prožijte tuto kulturní revoluci v širém otevřeném světě, kde se setkáte s klíčovými osobnostmi určujícími běh dějin i s obyčejnými lidmi, kteří hledají světlo v temnotách.
  šógunát Tokugawa
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Rise of the Ronin? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!