Richard Burns Rally + volant
PC

Štítky: Auta
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 11147
 • Kategorie

  PC / PC hry / Simulace
  Speciální balení jedné z nejlepších rally her Richard Burns Rally a skvělého volantu Logitech Formula Vibration Feedback Wheel. Pokud byste si to kupovali jinde zvášť zaplatíte 3199 Kč, u nás jen 2699 Kč.

  Další nabídka : Richard Burns Rally bez volantu za 899 Kč

  Logitech Formula Vibration Feedback Wheel

  Vybojujte vedoucí pozici pomocí volantu Logitech® Formula™ Vibration Wheel for PC! Je dodáván s třemi přísavnými držáky, které zajišťují jeho stabilitu během závodění na stole, a s výsuvnými držáky pro upevnění na klín, pokud jste raději pohodlně usazeni dále od obrazovky. Součástí je i software, který umožňuje plnou programovatelnost dvanácti tlačítek a zajišťuje tak, že máte veškeré potřebné funkce na dosah ruky; dva zabudované řadiče pedálů, citlivý plynový a brzdový pedál a dva vibrační motory vám umožní úplně se oddat závodění. Pro Windows® 98, 2000, ME, XP. Vyžaduje port USB. Pozn.: Součastí balení je základna se 2 nožními pedály pro ovládání brzd a plynu.

  Richard Burns Rally

  První skutečný simulátor rallye závodů, přinášející nejrealističtější rallye zážitek. Tyto skutečné rallye závody vyžadují taktiku, inteligenci i vytrvalost, a samozřejmě také rychlost, agresivitu a ochotu riskovat. Na začátku ve Forest Experience Rally School v North Wales zasvětí hráče do základů taktiky, přípravy a zručnosti nutné při ježdění rallye sám Richard Burns a jeho spolujezdec Robert Reid. Pak už nic nebrání tomu, aby se hráč připojil ke svému týmu a odstartoval kariéru rallye jezdce. Ve hře jsou zahrnuty doplňkové herní módy včetně Richard Burns Challenge, kde mají hráči šanci soupeřit s Richardem Burnsem nebo okusit hot-seat pro 4 hráče v multiplayerové hře. Perfektní simulace motoru vytvořená na základě skutečných informací o vozidle a individuálních specifikací. Nevídaná foto-realistická grafika Absolutně autentická simulace ovládání automobilu. Dynamicky se měnící počasí, jež má vliv na stav trati i jízdní vlastnosti vozů. Realističtí diváci, kteří povzbuzují, když projíždíte kolem, někdy dokonce seběhnou na trať, ale pomůžou vám převrátit auto zpět na kola, když se vydáte do polí a mnoho dalšího.
  Hra je kompletně v češtině. O dabing se postarali přední čeští jezdci rally – Roman Kresta a Jan Tománek jezdící v sezóně 2004 za tým Styllex Tuning Prosport na voze Subaru Impreza WRC S9.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)