Record of Agarest War Mariage
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Erotické, Anime
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005607
186
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Příběh začíná hrdinou, který dostane obtížný úkol porazit arcidémona. Společnost uctívá mýtus Yiris, to je Larva běžné známá jako Svatá Princezna, která požehnala světu a zamilovala se do člověka. Pro její zakázanou lásku byla potrestána nebeským stvořitelem. Brzy na to se objevil arcidémon a milenec Yiris ji slíbil, že ho zničí neslavným Ciel Blade, mečem duhy.
  Hrdina, neboli Ten Vybraný, musí přivést dědice, který jednou provždy porazí arcidémona.
  strong>Klíčové vlastnosti
  Pravá láska na vás čeká: příběh začíná s postavou jménem Rain, kterého si budou moci hráči vybrat z řady nápadníků. Cesta historie se změní v závislosti na vybrané dívce! Příběh zahrnuje dvě generace a každý nový hrdina zdědí statistiky a dovednosti svých rodičů. Velmi osobní hra - Systém sjednocení umožňuje hráčům odemknout speciální interaktivní CG po dosažení určité Úrovně srdce. Čím vyšší úroveň, tím intimnější zážitek! Získejte důvěru svého partnera, abyste měli možnost objevit speciální místa, které nakonec odemknou nové dovednosti a zbraně! Výuka pokračuje: přiřaďte členům vašeho týmu jedinečné schopnosti. Mohou působit jako útočníci, obránci, podporovatelé nebo průvodci. Vyberte si konkrétní třídu vylepšení pro vaši postavu a odemkněte mnoho nových strategických příležitostí! Extrémně roztomilé kostýmy pro každého: vytvořte různé oblečení pro členy týmu pomocí předmětů shromážděných od nepřítele a zakoupených v místním obchodě. Pomocí 360 stupňové galerie zkontrolujte svůj vzhled!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Record of Agarest War Mariage? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!