Rayman Trilogie
PC

Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Arkáda
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 10252
(4x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  PC / PC hry / Arkády
  Edice 3 her s Raymanem. Všechny kromě Rayman 2 jsou v češtině i s cz dabingem.

  Rayman M

  Nový Rayman tentokráte vybočil z cesty vyšlapané svým předchůdcem a stal se nikoli čistokrevnou arkádou, ale mixem plošinovky, závodů a akce. A jak se ukázalo, šlo o spojení více než šťastné, navíc podpořené skvělou 3D frafikou. Zábavně a humorně podaná hra obsahuje spoustu meziher a stává se tak skvělou zábavou nejenom pro mladé publikum, ale pro všechny věkové kategorie.

  Rayman 2

  Naprosto zotaven ze svého posledního dobrodružství je nyní Rayman opět připraven k další akci, tentokráte v novém rozměru! Nelítostní piráti vpadli na Snové mýtiny, aby zajali a zotročili Raymanovy přátele. Dokáže je zachránit? Jen ty to můžeš vyřešit. Tvůj úkol: Abys osvobodil Raymanovy přátele a získal odměnou jejich magických sil, budeš muset porazit barbarské piráty a sesbírat 4 masky Polokusa. Při běhu, skákání, létání, ježdění, ba dokonce i z vodních lyží vysílej svými smysly nárazové vlny a najdi svou cestu skrze 20 fantastických světů. Čeká na tebe přelomové grafické zpracování a více než 40 hodin čisté zábavy. Špičková hratelnost, real-time 3D, napětí a krkolomné kousky! Utkej se s nebezpečným prostředím - od obrovských srázů a vratkých pontonů až po zamořené močály, poraž ničemné nepřátele a dokonči svou misi. Extrémně nadaný hrdina, jenž toho opravdu hodně dokáže: umí skákat, plavat, přemety, jezdit na vodních lyžích, šplhat mezi svislými stěnami, používat porost své hlavy jako vrtulník a mnoho dalšího!

  Rayman 3: Hoodlumská hrozba

  Po dvou letech se na monitory počítačů opět vrací populární hrdina Rayman, který je hlavní postavou stejnojmenné arkádové hopsačky. V Raymanově zemi se totiž stala nepříjemná věc. Jeden z lumů byl ovlivněn něčím strašlivým a stal se z něj dark lum. Tento zlý lum začal přetvářet i ostatní lumy, s jejichž pomocí chce ovládnout celý svět. Jejich plán náhodou objevil Rayman a jeho kamarád Globox. Při útěku před dark lumy sice Rayman přišel o ruce, když mu je Globox nechtěně utrhl, ale nakonec se mu podařilo uprchnout. Korunu všemu však nasadil Globox, který naprosto neočekávaně dark luma spolkl, čímž ho uvěznil ve svém břiše. Aby potlačil dark lumovy výbuchy vzteku, musí pít švestkový džus z obřích sudů, které jsou rozmístěny v některých levelech. Rayman má tedy hned dva úkoly - kromě světa musí zachránit také svého přítele Globoxe. S Raymanem se dostanete do několika rozličných světů - do tajuplných lesů, močálů, podzemních jeskyní, pod vodu a na několik dalších zajímavých míst. Prostředí se pochopitelně mění souběžně s tím, jak postupujete hrou. Každá epizoda se odehrává v jiném prostředí a každá je rozdělena na několik levelů. Mezi jednotlivými světy cestuje Rayman pomocí zařízení, které umožňuje cestovat v čase i prostoru. Průchod tímto zařízením byl však pro mě velkým zklamáním - Rayman se přítom na skateboardu řítí odporným pestrobarevným a blikajícím tunelem, kde musíte přeskakovat po úzkých plošinách a nespadnout na dno.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (4)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Miluju tuto hru,hraju ji od 6 let.Sem starší a beru ji jako kultovní záležitost.Jedna z mích nejoblíbenějších her.Zvlášť 3 ta je povedená stejně tak i dabing.Prostě nejlepší skákačka co kdy vyšla.
  • Nic.Hra je (i když je stará) dokonalá a rád si ji zahraju.I Raymana M.

  Nej hra která kdy vyšla.3 hry v jednom za tak směšnou cenu.A s výbornou hrací dobou a level designem.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • - Výborná skákačka, hlavně 3ka s českým dabingem je prostě dokonalá hra!
  • - Spousta vtípků, rozmanité prostředí, skvělá zábava!
  • - Tato hra je legendární, tzn. nemá žádné zápory

  Doporučuji všem! Snad nikdo se u této hry nebude nudit.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Nejlepší skákačka jakou jsem kdy hrál!
  • Perfektně dobrodružné je to moje první hra hraji ji od 4 let a teď je mi 11 a pořád mě baví hrát ! Prostě bomba ! A za tak nízkou cenu !
  • Žádné nejsou.

  Perfektní dobrodružná hra !

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • NÁDHERNÁ GRAFIKA,ČESKÝ DABING,GLOBOX A RAYMAN JSOU PROSTĚ NÁDHERNÍ,VÝBORNÁ CENA
  • TÉTO HŘE NENÍ CO VYTKNOUT

  NAPROSTO FAMOZNÍ HRA

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.