Rainbow Six: Lockdown
PS2

Doporučený věk: Od 16 let
Kód produktu: 11521
(1x)
 • Taktická střílečka Rainbow Six: Lockdown tentokrát pojednává o hrozbě teroristické organizace Global Liberation Front (GLF). Jde o celosvětovou organizaci operující prostřednictvím mnoha různých buněk. Hra je mnohem náročnější, vaše vybavení modernější a nepřátelé agresivnější. Vedle single-playeru je připraven také multiplayer s řadou vylepšených funkcí. K dispozici budete mít jinak nové elitní experty, kteří vám pomohou dokončit vaše mise. V jejich rámci budete velet třem AI kolegům, a to buď prostřednictvím Quick Order interface, anebo hlasem. Nepřátelé vám tentokrát rozhodně nic nedarují. Misi od mise budou náročnější a nebezpečnější. Ošizeni nebudete ani o nové vybavení a výzbroj (beranidla, detektory pohybu či MTAR-21 micro assault rifle). Atmosféru podpoří úžasná grafika s ultra-realistickým ragdoll efektem.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Jako člen speciální jednotky můžu zbytku světa ukazát, jak jdou také řešit mezinárodní problémy, aniž bych za to šel sedět:D
  • Global Liberation Front už čeká, aby jste od ní osvobodili rozmanitá místa na světě, chapadla organizace jsou opravdu dlouhá, a tak bude o zábavu postaráno i tam, kde byste to asi nečekali.
  • 1.Doba pokročila, a tak jistě mnozí z vás chtějí zasahovat pouze na JEDNOM místě na světě a tím je VEGAS. Lockdown opravdu není nová hra.
  • 2.Zbraně se od sebe liší hlavně vzhledem, občas mi připadalo, že je jedno čím střílím a příběh? Zapněte si telku ve 3 odpoledne (pokud jste v tu dobu zrovna doma) a už Lockdown ani nemusíte hrát, protože víte jak asi dopadne:) Ale myslím, že zrovna Rainbow Six, kvůli nějaké epice moc lidí zrovna nehraje.
  • 3.AI samozřejmě nezklamala (ve špatném slova smyslu).

  Stále dobrý starší díl v poslední době slušně se rozjíždějící se série.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.