Railway Empire (PC DIGITAL)
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Tycoon, Vlaky
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004006

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
 • Spojené státy, 1830: „Nový svět“ je na vzestupu!
  Průmysl vzkvétá a rozbíhá se závod o to, kdo vybuduje tu největší a nejlepší železniční říši v celé Severní Americe. Ve hře Railway Empire budete vytvářet sofistikovanou a rozsáhlou železniční síť, kupovat přes 40 různých vlaků vymodelovaných s neskutečným důrazem na detail a kupovat či stavět nádraží, údržbářské budovy, továrny a turistické atrakce, aby vaše přepravní síť měla vždy náskok před konkurencí. Také budete muset najímat a řídit pracovní sílu, abyste zákazníkům zajistili spolehlivé služby, a zároveň rozvíjet přes 300 technologií od mechanických vylepšení přes nové druhy samotných vlaků po pracovní infrastrukturu a pokročilá zařízení – to vše v průběhu pěti různých období technických inovací.
  Samotné budování a výzkum vás ale na vrchol nevynese – konkurence nikdy nespí, a pokud s ní budete chtít udržet krok, budete se možná muset uchýlit k zákeřným praktikám, které spočívají v napadání a sabotování vašich soupeřů prostřednictvím nájezdů a průmyslové špionáže.
  Vlastnosti hry Využívejte ekonomických příležitostí Spojených států v rozsáhlé kampani a propojte krok za krokem jedno pobřeží tohoto velkého kontinentu s druhým. Vybudujte si komplexní železniční síť a optimalizujte přepravu cestujících i zboží. Zvládněte výzvy a úkoly v celé řadě scénářů anebo si vytvořte dokonalou železniční síť v konstrukčním režimu bez finančního stresu. Během hry můžete získat přes 40 historicky přesných lokomotiv a více než 30 různých vagonů, které musíte zapřáhnout tím nejlepším možným způsobem, abyste využili jejich předností a minimalizovali jejich slabiny. Investujte do více než 300 nových vylepšení napříč pěti různými érami a vytěžte potenciál své železniční sítě na maximum. Soutěžte až se třemi konkurenčními firmami, které můžete sabotovat pomocí banditů a špionů.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)