Quake 4 eng
PC

Štítky: FPS, Sci-Fi
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 11429
(4x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Quake IV je mnohem dramatičtější. Zahrnovat agresivnější nepřátele, dočkáte se v ní velkých bitek na otevřeném prostranství, soubojů s vozidly, a mnoha dalších věcí. AI (na straně kolegů spolubojovníků i monster) je zdokonalená. Monstra si budou uvědomovat sama sebe navzájem, stejně jako své okolí a budou různě reagovat na váš způsob hraní a navzájem se podporovat. A když už jsme u těch potvor, tak byste měli vědět, že se znovu setkáte s některými svými starými známými z Q2 (Gunners, Grunts, Berzerker, aj.). Některé budou vybaveny ničivějšími schopnostmi. Z původního Quaka zde ale žádné příšery nebudou. Pokud jde o zbraně, samozřejmě se dočkáte své oblíbené rail-gun, avšak trochu pozměněné. Základem Quake IV je mimochodem engine z Doom 3. Tvůrci na něm provedli pár úprav, aby vyhověli některým zvláštním požadavkům své hry. Zejména jde o kód hry v částech, kde se střetávají hráči s monstry a naskriptované události. Ovšem vzhledem k tomu, že základ technologie zůstává prakticky stejný, bude možné vytvářet mody pro Quake IV stejně jako pro Doom 3.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (4)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Zajímavý, i když na vedlejší kolej hozený, příběh; vyladěný engine z D3; super akční část(většina hry); zajímavé puzzly; výborný závěr! a celkově téměř celá druhá část hry
  • Lehce předvídatelný děj; pár zbraní bych vyměnil za zbraně z předchozích dílů; za snížení HW nároků bych se nezlobil, ale na starší mašině se to dá hrát(1,8GHz;512MB RAM; 64MB grafika)

  Hodně akční a zajímavý singl a mulťoch je údajně ještě o trochu zajímavější i když stále nepokoří předchůdce -> Quake 3:Arena

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • -Vyladěný engine Dooma 3,pár efektů navíc.
  • -Zábavný Multiplayer.
  • -Dnes už nízká cena.
  • Singleplayer není to, co býval.Má blíž spíše k Doomovi 3.Z Q4 nám vznikl mix obojího a to je podle mě veliká škoda.Častý problém s vyhledáváním online serverů (někdy se jich objeví tucet,jindy jeden).Tupá AI protivníků,místy nevyvážená obtížnost a stereotypní levely posílají v celkovém hodnocení tuhle jinak graficky a technicky slušně zpracovanou gamesu hodně dolů...

  Pokud nevyužijete Multiplayer,sáhněte raději po Doomovi 3.Q4 není dokonalá hra,na druhou stranu multiplayer jí ještě vykřesal jiskřičku naděje.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • akce,prostredi,dvojrole
  • nepratele a jejich chovani+mizi po zabiti jako upiri,grafika-doom3 engime spatne upraven

  prumerna akce ktera na Doom 3 nema.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Skvela grafika vykouzlena vylepsenym enginem DOOM3. Rychlejsi spad hry. Spolubojovnici davajici alespon pocit, ze hrac neni sam.
  • One-man show ke konci hry, kdy je hrac opet postaven do role jednoclene armady. Maly prostor pro ostatni cleny komanda. Trochu nedotazene mise ve vozidlech. Minimum informaci o hlavnim "nemem" charakteru.

  Uvod v zakopech a pozdejsi skupinove boje jsou bohuzel vystridany typickou "doomovkou". Jinak vyborna hra, ktera stoji za zahrani.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.