Project Zero 3: The Tormented
PS2

Kód produktu: 11951
(2x)
 • Pokud si chcete udělat výlet do Japonska, rozhodně si najměte nějakého staršího průvodce, který bude dobře obeznámen se zvyklostmi kraje, s tradicemi a v neposlední řadě starými rituály - jinak byste se mohli dostat do pěkné kaše. V Project Zero II se totiž dvě dívenky - dvojčata - dostanou za čistě pragmaticky nevyjasněných okolností do mezní situace. Dávno ztracená vesnice, která kdysi skrze krvavý ceremoniál čelila skutečnosti, že se na jejím území nachází samotná brána do pekel, nyní s příchodem dvou osudových bytostí znovu ožívá. I když ožívá asi nebude to správné slovo - dřívější obyvatelé, jejichž zohavená těla připomínají masakr, který se tu kdysi odehrál, se hlásí o slovo toliko ve své esenciální podobě. Stejně jako v prvním dílu je pak vaším jediným pomocníkem podivný starý fotoaparát, schopný zachytit paranormální jevy a hlavně zastavit úsilí duchů, kteří se na vás chtějí pomstít za staré křivdy.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Grafika, příběh, atmosféra.
  • Tak tady těžko říct..snad jen místy pocit, že by tu přeci jen nějaké zbraně být mohly (přece jen mít jako jedinou obranu foťák..no:) ale to je jen můj osobní pocit). Jediná věc, která mi na Project zero 3 ale vážně vadila je občasný pocit stereotypnosti hraní - stejní duchové, stejné místnosti.

  Co celkově dodat k Project zero 3? kdo zná celou sérii, tak ví nejlíp:) Rozhodně jde o jednu z nejlepších a nejpovedenějších hororových her na PS2, které kdy vyšly.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Grafika, hudba, příběh, atmosféra, RPG prvky, vysoká znovuhratelnost, puzzles
  • Někdy hráč neví co má dělat, pro někoho nutnost dobré znalosti angličtiny

  Série Project Zero se řadí po bok těch nejlepších horrorových her jako Silent Hill, Forbidden Siren nebo Resident evil, avšak svým provedením a stylem hry si drží svou vlastní tvář. U této hry se budete bát více jak u všech ostatních, které jste doposud hrály a to je jedno jejích největších plusů.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.