Project Gotham Racing 3
X360

Štítky: Auta
Kód produktu: 11859
(4x)
 • Hra mění pojetí závodu, v němž budete mít mnohem více svobody při rozhodování, jak a kde závodit. Hra je přitom rozdělena do dvou unikátních šampionátů, rozčleněných do sérií rámcově shodných soutěží, v nichž budete moci participovat v jakémkoliv vybraném vozu ve vašem momentálním držení. Vice než osm desítek licencovaných vozítek prestižních značek jako Ferrari, Dodge či Lamborghini. Nicméně hru je možné hrát a hlavně dokončit s jedním jediným vybraným plechovým favoritem, stejně jako bude možné zvolit odlišný vůz pro každý závod. Kterýžto má být velice precizně připraven, okruhy dýchají životem sestaveným z mnoha polygonů a věrně rozpohybovaných diváků – už žádné statické 2D postavičky, apod. Dočkáte se přitom návštěvy velkých měst jako jsou New York či Tokio. V rámci Gotham TV je pochopitelně k nahlédnutí komplexní výsledkový archív, kde budete moci porovnávat své úsilí s těmi nejlepšími. Nebo rozličná upozornění, kupř. v moment, kdy se někomu podaří překonat váš rekord. Zkrátka závody, v nichž soupeříte s celým světem a kde se ukáže, jak moc jste vlastně dobří za virtuálním volantem.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (4)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Líbivá grafika, výběr aut, drifty.
  • Neznámější značky sporťáků jako jsou Ferrari, Lamborghini, Ford, Porshe a mnoho dalších. Celkem realistické chování vozidel. Nemusíte se bát že vás hraní kvůli pomalým a nevýrazným autům omrzí, již první den hraní jsem si zakoupil Lamborghini Gallardo, a na druhý den jsem prodal všechny auta a pořídil si Ferrari Enzo.
  • Mód poškození vozidla, starší hra.

  Vzhledem k tomu, že PGR3 je jedna z prvních závodních her na xbox 360 je tato hra skvěle propracovaná. Najdete v ní dostačující grafiku, spoustu nádherných sportovních aut, zábavné tratě. Ve hře také můžete tratě sestavovat...ovšem ne tak, jak jste byli zvyklí u Trackmanie. Prostě vyberete město a uvidíte mapu, spojováním ulic a silnic vytvoříte novou trať kterou si pak kdykoli budete chtít můžete zajet. Také v menu pauzy najdete Photo. Umožní vám v daný okamžik vyfotit vaše auto nebo auta soupeřů v přesný okamžik ( např. když jedete velmi vysokou rychlostí, krajina je kolem vás rozmazaná a tu a tam dokážete určitě nafotit i umělecké obrázky, které by se klidně hodily, jako pozadí na plochu Vašeho počítače.). Model poškození je poněkud chabý. Pokud bouráte třeba celý závod do zní, máte pouze pokrčený nárazník vybité světla a kufr vám trochu odstává. U závodů závisí kromě naměřeného času, či pořadí i tzv. Kudos. Kudos jsou bonusové body. Kudos získáte driftováním, hodinami, předjetím soupeře nebo také při speciální disciplíně projetím slalomu. Zkrátka Project Gotham Racing 3 je skvělá závodní hra, která si nezaslouží být souzena jen podle svého věku.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Mě překvapil obrovský výběr vozů, na to, že jde vlastně o launchový titul.
  • Je to arkádové, ale zábavné a cena je příznivá.
  • Je to jeden z prvních závodů na Xko z roku 2005, takže pokud vám opravdu záleží na vzhledu vašeho závodu sáhněte po posledním Burnoutu.
  • No a vzhledem k tomu, že se jedná o starší hru, můžete si můžete také sami domyslet, že vedle grafiky není ani zpracování poškození u aut+kolizní model žádný zázrak.

  Uživatelsky přívětivé a kvalitní závody.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • pěkná grafika, výborná hratelnost, obtížnost si lze zvolit před každým závodem, Kudos, editor tratí
  • editor tratí by mohl být propracovanější

  Výborná arkádová závodní hra, kterou by určitě neměl žádný závodně zaměřený "xboxánek" minout.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • dobra grafika, skvela auta, dobry multiplayer a bezva pocit z rychlosti
  • kudos-nekdy hru naprosto zbytecne kazí a dělají zbytecne problemy

  dobra zavodni hra, ktera stoji za to

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.