Project CARS Game of the Year Edition
Digital

Aktivace: SteamSteamJazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1003373
 • Edice Game of the Year obsahuje původní obsah hry Project Cars a navíc všechna doposud vydaná DLC, která jsou následující:
  US Race Car Pack
  Racing Icons Car Pack
  Stanceworks Track Expansion
  Audi Ruapuna Speedway Expansion
  Japanese Car Pack
  Aston Martin Track Expansion
  Modified Car Pack
  Old vs New Car Pack
  Classic Lotus Track Expansion
  Renault Sport Car Pack
  Dále v rámci speciální edice získáte 2 exkluzivní vozy Zonda Revolution a Huayra BC.
  Project CARS je nejrealističtější, nejkrásnější, nejpůsobivější a z technického pohledu nejvyspělejší závodní hra světa.
  Na celkovém směrování, testování a ověření vlastností hry Project CARS se podílela komunita milovníků tohoto žánru i skuteční závodníci, díky čemuž tento titul představuje nejen novou generaci závodních simulátorů, ale i dokonalou kombinaci prvků, které si vyžádali přímo hráči, podpořenou bohatými zkušenostmi vývojářů.
  Vytvořte si závodníka, vyberte si některý z nepřeberného množství motosportů, pusťte se na plný plyn do plnění mnoha historických úkolů a zapište se do Síně slávy. Poté ozkoušejte své dovednosti online v kompletních závodních víkendech, časových výzvách s obsáhlými žebříčky či v průběžně aktualizovaných komunitních akcích.
  Hra Project CARS se může pochlubit nejbohatším výběrem tratí ze všech současných závodních titulů, revolučním dynamickým systémem střídání počasí a denních dob, špičkovou grafikou i ovládáním, propracovanými možnostmi ladění vozů a servisní zóny a dokonce i podporou pro Oculus Rift a Project Morpheus. Veškerou konkurenci tak nechává daleko za zády.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)