Prison Architect Going Green
Digital

Aktivace: SteamSteamTyp hry: DLC
Kód produktu: 1007725
318
Nákupem získáte 3 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Prison Architect v platformě Steam!
  Připravte se ušpinit dozorci!
  Prison Architect: Going Green přináší zemědělství do vaší oblasti, zavádí zemědělství, produkuje vývoz a spoustu pašování.
  Klíčové vlastnosti
  Plody práce: Farming zavádí nový typ vězeňské práce, který umožňuje vězení pěstovat brambory, pšenici, jablka a další. Produkce může být exportována nebo použita jako přísada do vězeňských jídel.
  Prostor pro růst: Zemědělství usnadňují tři venkovní místnosti: ovocný sad, pole na farmě a přidělení zeleniny. Ale to není vše, hráči mohou najímat zaměstnance na farmě, postavit spíž pro skladování produktů a postavit kůlnu pro umístění předmětů souvisejících se zemědělstvím.
  Nejlepší kámoši: Vězni, kteří si užívají krásy přírody, mohou rekreačně pěstovat květiny a jiné rostliny. Zahradnictví ovlivňuje vězně a poskytuje jim pozitivní rekreační činnost.
  Problém je v vaření: S novými plodinami přichází nový kontraband. Vězni nyní mohou tajně pěstovat byliny na polích a přejíždět kuchyňskými přísadami k vaření Booze. Z polí se také může stát Gang Turf, takže buďte ve střehu!
  Zelenější nová nabídka: Věznice získají ekologický vzhled pomocí solárních, větrných a solárních / větrných hybridních zdrojů energie. Přebytečnou energii vytvořenou těmito udržitelnými metodami lze prodat zpět do sítě pomocí měřiče exportu energie.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Prison Architect Going Green? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!