Pokémon Sword (Switch DIGITAL)
Switch Digital

Aktivace: Nintendo StoreNintendo StoreKód produktu: 1006673
 • Kategorie

  PC / PC hry ke stažení / RPG
  Objevte nové Pokémony, novou krajinu a užijte si nová dobrodružství. Prostřednictvím Poké Jobs vytrénujte své bojovníky, ve městě jim vyberte nové oblečení nebo si s nimi hrajte v Pokémon kempu. Když se spojíte s dalšími hráči, můžete společně porazit a pochytat i ty nejsilnější Dynamax Pokémony.
  Prozkoumejte novou oblast
  Začněte hru výběrem jednoho ze tří nových Pokémonů - Grookey, Scorbunny nebo Sobble, a vydejte se do oblasti Galar, kde vás čekají nová dobrodružství. Prozkoumejte oblast Wild Area a odhalte tajemství legendárních Pokémonů Zaciana a Zamazenty.
  Vystajlujte si svou postavu
  Kromě trénování nových schopností a zvyšování úrovně svého svěřence můžete také zajít do města a obléknout mu nové oblečení nebo mu nechat vytvořit nějaký cool účes. V Pokémon kempu si s ním pak užijete spoustu zábavy.
  Spojte se s dalšími hráči
  Využijte společné síly s ostatními trenéry v Max Raid soubojích. Spojte se lokálně nebo online a porazte a pochytejte divoké Dynamax Pokémony.
  Exkluzivní pokémoni
  Oproti verzi Shield zde najdete tyto exkluzivní pokémony: Seedot, Nuzleaf, Shiftry, Mawile, Solrock, Scraggy, Scrafty, Sawk, Gothita, Gothorita, Gothitelle, Rufflet, Braviary, Deino, Zweilous, Hydreigon, Swirlix, Slurpuff, Passimian, Turtonator, Jangmo-o, Hakamo-o, Kommo-o, Galarian Farfetch'd, Sirfetch'd, Galarian Darumaka a Galarian Darmanitan.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)