Pokémon Let's Go Eevee! (Switch DIGITAL)
Switch Digital

Aktivace: Nintendo StoreNintendo StoreTyp hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 2000190
 • Vyražte na cestu do Kanto regionu se svým věrným společníkem, Eevee, abyste se stali tím nejlepším Pokémon trenérem.

  Hoďte rukou, jako byste házeli Poké Ballem a chyťte divoké Pokémony, ať už s pomocí Joy-Con ovladače či příslušenství Poké Ball Plus, který svítí, vibruje a dělá zvuky, aby přivedl vaše dobrodružství k životu. Sdílejte své dobrodružství s rodinou či přáteli s druhým Joy-Con ovladačem nebo Poké Ball Plus (prodávané samostatně). Dokonce lze propojit s Pokémon GO hrou na kompatibilním smartphonu a přenášet pokémony z Kanto regionu!

  Objevte rozsáhlý region Kanto! Divocí pokémoni se prohání po světě a vy je můžete chytat jako opravdový Pokémon Trenér pomocí pohybu, dobrého časování a správně vybraného Poké Ballu. Zajděte si na procházku s vaším oblíbeným Pokémonem s Poké Ball Plus! Propojte hru s Pokémon GO a získejte Pokémony z Kanto regionu.

  Dostaňte se na vrchol kariéry trenéra Pokémonů na dobrodružství s Eevee! Potkávejte pokémony v Kanto regionu Hrajte celou hru s jedním Joy-Con ovladačem nebo použijte doplněk Poké Ball Plus, který svítí, vibruje a dělá zvuky Vyjděte si na procházku se svým oblíbeným pokémonem s Poké Ball Plus Hrajte dobrodružství s pokémony společně kdykoliv a kdekoliv na jedné konzoli s druhým Joy-Con ovladačem nebo Poké Ball Plus pro kooperativní souboje.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)