PlayStation 2 - SATIN SILVER
PS2

Kód produktu: 10732
 • Nové prvky oproti klasickému PlayStation 2 :

  nové šasi (H)
  integrovaný přijímač dálkového ovladače ScPH -10420E
  zrušen i-Link
  přehrává DVD-RW/RW+
  ovladač DualShock 2 obsahuje ve tříbrné barvě 2 kusy
  snížená úroveň hluku

  Představte si, že najednou vstoupíte do filmu a stanete se součástí děje... přesně takový scénář na vás čeká. PlayStation2 je revoluční počítačový systém, který má nahradit videohry. Díky začlenění CD i DVD formátu je PlayStation2 vybaven pestrou nabídkou počítačové zábavy s možností kombinovat hry, video a hudbu. Nejen že podporuje mnoho kvalitních softwarových titulů s více než stovkou ve vývoji, ale zároveň je to první zařízení svého druhu, které nabízí zpětnou kompatibilitu. To znamená, že můžete použít originální PlayStation hry na novém systému PlayStation2.

  PlayStation2 nabízí kromě her také CD a DVD formáty. Spojení interaktivní zábavy s hudbou a videem otvírá dveře vskutku novým zážitkům a to přímo v domácím prostředí.

  PlayStation2 přináší novou dimenzi her. Nejen že vám umožní zahrát si originální PlayStation hry na novém systému, ale můžete si vychutnat zlepšenou grafiku v pestré nabídce nových her, vytvořených speciálně pro PlayStation2. Díky spojení Dolby Digital, AC-3 a DTS kapacit uslyšíte neuvěřitelně reálné zvukové efekty a také náladově laděnou hudbu, což ve vás zanechá opravdu vzrušující zážitek.

  Tkz. Emotion Engine je v podstatě mozek PlayStation2, který umožňuje překročit hranice a vstoupit do nového, interaktivně digitálního světa. Emotion Engine je 128 bitové CPU, které přenáší 3D grafiku do jiné sféry - gravitace, třenice a emocionální efekty od ohně až po sníh jsou zobrazeny opravdu velmi realisticky. Tato emoční syntéza produkuje naprosto přesné pohybové stimulace, což graduje hru na vyšší úroveň. Emotion Engine umožňuje jak 3D grafiku s vysokým rozlišením, tak velmi kvalitní DVD obraz a díky tomu je grafika v reálném čase i kvalita zvuku mnohem lepší.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)