Pillars of Eternity Definitive Edition
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1007496
605
Nákupem získáte 6 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Kategorie

  PC / PC hry ke stažení / RPG
  Zažijte hru, která revitalizovala klasický RPG žánr, v kompletním a definitivním balíčku, který zahrnuje každou expanzi, bonus a aktualizaci, a prezentujte z Pillars of Eternity to nejlepší. Obsidian Entertainment, vývojář Fallout: New Vegas ™ a South Park: The Stick of Truth ™, spolu s Paradox Interactive vás přivedou do původního a neuvěřitelného světa Eory a pošlou vás na nezapomenutelné dobrodružství, kde se můžete rozhodnout a cesty, které si vyberete, určují váš osud.
  Zachyťte hluboký smysl pro zkoumání, radost z pulzujícího dobrodružství a vzrušení z vedení své vlastní skupiny společníků přes novou fantasy říši a do hlubin monster zamořených sklepení při hledání ztracených pokladů a starověkých tajemství.
  Definitivní edice obsahuje Pillars of Eternity a DLC The White March: Parts I & II, stejně jako veškerý bonusový obsah z Royal Edition a nový balíček obsahu nazvaný „Deadfire Pack“.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Pillars of Eternity Definitive Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!