Pariah
PC

Štítky: FPS, Sci-Fi
Kód produktu: 10022
(4x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční

  First-person střílečka Pariah od studia Digital Extremes vás přenese na Zemi do roku 2520. Hlavní postavou hry, zasazené do vzdálené budoucnosti, se stane vojenský lékař Jack Mason, jehož úkolem je dopravit trestankyni Karinu, nesoucí v sobě smrtící virus, na příslušnou vojenskou základnu kdesi na Zemi. Během letu ale jejich loď ztroskotá a spadne rovnou na planetu, která slouží coby kolonie pro odsouzené. Jeho a tedy i vaším úkolem je nejen v nepřátelském prostředí přežít, ale ještě nakonec dopravit ženu na původní místo určení. Jedním ze stěžejních hratelnostních rysů je tříúrovňový systém vylepšování pro veškeré zbraně pomocí tzv. weapon energy cores, které budete nacházet různě po mapách. Právě rozhodování o tom kdy, jak a jaký kousek vhodně vylepšit, se stane důležitou součástí strategie postupu. Ve hře budou dále k dispozici ovladatelná vozidla (pochopitelně i v multiplayeru).

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (4)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • stara skola. Prekvapive VELMI, VELMI zabavne ! Pripomina prijemne kostlivce stylu Project Snowblind. RPG prvky = upgrady zbrani.
  • starsi grafika, samozrejme. Pokud vam to je jedno a jde hlavne o hratelnost, jako me, neni to minus

  ja to koupil jeste zabalene original za 49 Kc. :-) Jakozto notoricky hrac FPS jsem se modlil, at to rozjedu na sedmi oknech. Jde to, staci spustit v rezimu kompatibility s W-XP.SP2, a hlavne vypnout V-Sync ! Tim se zbavime preskakovani do sede obrazovky pri vyssich narocich zobrazovani, a muzeme klidne na max detaily se zobrazenim 1268x1024 :-) Pri srovnani pomeru cena x vykon, davam moc :-)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • +Způsob léčení
  • +Přestřelky
  • +Některé lokace
  • -Ošklivá grafika
  • -Příběh
  • -Hodně bugů
  • -Chybí CZ

  O Pariah jsem měl zájem už dřív ale za celkem slušnou cenu jsem neodolal no ale hra je natolik nezajímavá že mi přišla odporná už od začátku akorát jsem si celkem dobře zastřílel ale to je tak všechno co mi na téhle hře přišlo OK.Hra je už dost stará takže ostatním hru nedoporučuju leda až ji někde uvidíte pod 199kč tak nad koupí uvažujte. zvažte.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Mám rád sci-fi střílečky a po tom co jsem shlédl trailer, to pro mne byla jasná volba, recenze na tiscali též vyzněla přívětivě (84%), ale měl jsem zabrousit i na jiné weby. Jedná se totiž pouze o velmi lehce nadprůměrné dílko a recenzent měl asi nějakou dobu sci-fi FPS hladovku, že udělil tak vysoké hodnocení. Totiž to střílení je asi jediný velký klad této hry, asi proto byla kladně přijata i na starém XBOXU. Ale mě kromě toho, že to je jedna z mála sci-fi her, kde si zabojujete proti lidské armádě nic moc nenabízí, ale o tom až v záporech. Líbit by se vám mohly úpravy zbraní během hry a efektní rozostření obrazu poté co si šlehnete lék (jste doktor), poté venkovní prostory možná hudba a to je všechno a uznejte to je dnes málo.
  • Začal bych tím, že hra je na třech cédéčkách, ano pro hraní potřebujete jenom jedno, ale to třetí v krabičce kloktá zcela volně. Mno, ale to je jen maličkost přesuňme se ke grafice rok vydání je 2005, ale hra vypadá hůře než třeba takový Doom 3 (2004), ale zase tam jsou větší prostory, to ano. Mezihry na buginách, ve futuristickém vlaku, či v vznášedle (anebo co to ta bečka je) jsou s odpuštěním trapné, kdyby je tam autoři nedali, udělali by lépe. Autoři hry rovněž slibovali košatý a zajímavý příběh, ale sliby chyby na konci hry jsem nevěděl o co tam vlastně šlo.

  Není to špatná hra, ale není to ani dobrá hra, mě osobně docela bavila a za ty tři stovky to můžete zkusit. Je to zkrátka 50 na 50.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Delka hry,spousta ruznych modifikovatelnych zbrani,ruzna prostredi,nektere designove zajimave mise
  • Nektere prestrelky a pasaze jsou docela tezke,jednoducha AI

  Plnohodnotny nastupce Unrealu ,ktery by byl rozhodne lepsim nastupcem nez Unreal 2.Kdo ma rad sc-fi strilecky pro ty mohu jen doporucit.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.