Paraworld
PC

Štítky: Sci-Fi, Real-time strategie
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 11959
(1x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Paraworld je ve verzi 1.05 včetně BOOSTER PACKU (4 multiplayer mapy, 3 singleplayer mise, 2 noví hratelní hrdinové, 2 nové jednotky, 1 nová budova)

  3D real-time strategie se odehrává v jednom paralelním světě tvořeném pěti klimatickými zónami, kde vedle lidí žijí spokojeně rovněž různá prehistorická zvířata (40 z 50 druhů patří do skupiny dinosaurů). Lidé obývající Paraworld jsou soustředěni do tří domorodých kmenů - Norsemen, Dustriders a Dragon Clan. Každý z nich se něčím vyznačuje. Norsemani, kteří by se dali připodobnit k evropským Seveřanům, například vynikají v budování obranných opevnění. Příslušníci Dragon Clanu, připodobňovaní k Asiatům, zase pronikli do umění kamufláže a líčení pastí. Naproti tomu Dustriders, něco na způsob Afričanů, se naučili žít v naprosté harmonii s faunou kolem sebe. Např. Dustriders se naučili žít v harmonii s přírodou. Narozdíl od jiných se dinosauřích obrů nebojí, nýbrž je dokonce ochočují a označují si je speciálními ornamenty. V žádném případě to ale nejsou pacifisté. Naopak jsou to zdatní válečníci, převážně kočovní. Nicméně poté, co se někteří z nich usadili, vyrostlo na tomto místě město, které se stalo spirituálním a ekonomickým centrem, stejně jako domovem lidí různých národností. Autoři mají jasný cíl – vytvořit originální a nápaditou RTS. Toho chtějí dosáhnout nejen atraktivním dinosauřím námětem, ale i unikátním ovládacím systémem, který se nazývá Army Controller. Jedná se o panel zasazený do levé části obrazovky, díky němuž lze komandovat celou armádu i nebojové jednotky, aniž byste je hledali na mapě. Protože ta tabulka nemůže být nijak ohromná, zastaví se populační limit na čísle 52. Army Controller bude rozdělen na pěti částí, kdy do té nejnižší se vejde 25 jednotek. Aby jednotka získala post ve vyšší sekci, bude nutné jí za cenné zkušenostní body upgradovat, ovšem je třeba dbát na to, že vylepšit lze se stoupajícím levelem stále menší množství, což ve výsledku znamená pouze jedno místo v nejvyšší sekci a nutnost při vylepšování taktizovat. Upgrady se neprojeví pouze na počtu hitpointů a čísle v kolonce útok, ale jednotky tím získají i nové možnosti. Za všechny jmenujme brontosaura s kulometem na hřbetu. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Hezká živoucí příroda, pravěká vegetace, zvířata, pradávná monstra a silní titáni (T-rex...), rozsáhlé mapy, pohled do nejmenších detailů (stébla trávy a květy rostlin, se kterými si pohrává vítr), různorodost a specializace jednotlivých národů a jejich jednotek, propracované budovy a jejich funkce atd.
  • Nelíbí se mi český dabing některých jednotek a ze začátku mi připadalo, že nemám šanci porazit nepřítele, který je v ohromné převaze (ale dá se to;-) stačí taktizovat, hlídat si obranu svého tábora a postupně zlikvidovat nepřátele)

  Originální hra s perfektním nápadem, dobře provedená strategie zaměřená i na detaily a pravěký svět, někdy klidná a někdy maximálně napínavá hra s příběhem odehrávajícím se ve světě, kde přežije jen ten nejsilnější.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.