Ovladač DualSense Edge
PS5

Získejte výhodu ve hře díky přemapovaným tlačítkům, nastavitelným spouštím a páčkám, vyměnitelným koncovkám páček, tlačítkům na zadní straně a dalším prvkům. Ovladač DualSense Edge byl zkonstruován s ohledem na vysoký výkon a přizpůsobení a zachovává si všechny pohlcující funkce bezdrátového ovladače DualSense.
Štítky: Ovladač
Jazyk: Český manuál
Kód produktu: 50927
5 990
Nákupem získáte 160 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
 • BALENÍ OBSAHUJE
  - bezdrátový ovladač DualSense Edge
  - opletený kabel USB
  - 2 standardní koncovky
  - 2 vysoké oblé koncovky
  - 2 nízké oblé koncovky
  - 2 nízká oblá tlačítka na zadní straně
  - 2 páčková tlačítka na zadní straně
  - pouzdro konektoru
  - pouzdro na přenášení


  ZDOKONALTE SVOU HRU

  Pokořte prostřednictvím přizpůsobitelného ovládání a vyměnitelných profilů své vlastní hranice a připravte se na cokoliv; od turnajů na profi úrovni po velkolepá dobrodružství pro jednoho hráče.
  Ovladač DualSense Edge

  MIMOŘÁDNĚ PŘIZPŮSOBITELNÝ
  Díky vlastnímu nastavení bude váš bezdrátový ovladač DualSense Edge jedinečný. Pod níže uvedenými pulzujícími ikonami najdete popis některých klíčových funkcí ovladače:

  Rychlý přístup k nabídce nastavení profilu
  Během hry stačí stisknout funkční tlačítko a tlačítko možnosti, otevřít nabídku přizpůsobení a rychle změnit požadované nastavení.

  Nastavitelná tlačítka
  Přizpůsobte si rozložení ovládacích prvků u svých oblíbených her tak, aby ty nejdůležitější příkazy byly vždy přesně tam, kde je chcete mít. Uložte si konfigurace tlačítek do profilu hráče a přepínejte mezi nimi bez nutnosti opustit hru.

  Nastavitelné spouště, citlivost páček a intenzita vibrací
  Nastavte si citlivost páček, jejich mrtvé zóny i mrtvé zóny spouští, ba dokonce i sílu vibrací ovladače – zážitky ze hry si prostě můžete přizpůsobit zcela podle sebe.

  Rychlá výměna profilů ovládání
  Jakmile najdete ideální nastavení ovládání, můžete si ho uložit do jednotlivých jedinečných profilů, za hry mezi nimi přepínat a mít tak své oblíbené konfigurace vždy po ruce.

  dualshock 5
  ZABUDOVANÉ FUNKCE DUALSENSE
  Vyzkoušejte si v podporovaných titulech všechny pohlcující funkce bezdrátového ovladače DualSense, včetně haptické odezvy, adaptivních spouští, vestavěného mikrofonu, pohybového ovládání a dalších funkcí.

  KOMFORT
  Vychutnejte si stejné pohodlí jako u původního bezdrátového ovladače, teď ovšem s vylepšením v podobě protiskluzových vnitřních rukojetí. Ty se hodí pro dlouhé relace ve hrách pro jednoho hráče i pro dokonalé pohodlí během intenzivního soutěžního hraní.

  KOMPATIBILITA
  Díky nabíjecí stanici DualSense, která je právě k dispozici k dokoupení, budete mít kdykoliv po ruce dva plně nabité ovladače – a to včetně bezdrátového ovladače DualSense Edge.

  PŘENOSNÉ POUZDRO
  Díky přiloženému pouzdru můžete mít bezdrátový ovladač DualSense Edge i všechny jeho součásti pěkně uspořádané na jednom místě. Ovladač uložený v pouzdře můžete dokonce prostřednictvím připojení přes USB dobíjet a zajistit tak jeho připravenost na jakoukoliv herní relaci.
  ovladač playstation 5
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Ovladač DualSense Edge? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu