ONE PIECE World Seeker Deluxe Edition
Digital

Aktivace: SteamSteamTyp hry: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Štítky: Japonské
Kód produktu: 1005576
438
Nákupem získáte 4 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • ONE PIECE World Seeker Deluxe Edition obsahuje hru a předplatné Episode Pass, které zahrnuje 3 další balíčky epizod a bonusové předměty.
   
   
  Zahoďte kompas a přidejte se k Luffymu na jeho úplně novém, akcí nabitém dobrodružství, při kterém poznáte moc legendárního ovoce Gum-Gum a odhalíte tajemství ukrytá na originálním, dosud neznámém ostrově! Je čas vyplout!
  Dynamická Gum-Gum akce Ujměte se Opičáka D. Luffyho, prozkoumejte rozlehlé oblasti zcela nového ostrova a odhalte jeho tajemství.
  Vychutnejte si originální příběh
  Piráti slaměného klobouku přistanou u tajemného ostrova známého jako „Vězeňský ostrov“ a brzy se zapletou do dramatického příběhu plného nečekaných zvratů. Obsahuje původní postavy, jež navrhl sám Eiičiró Oda!
  Líté souboje oblíbených postav Postavte se dobře známým protivníkům Luffyho ze série ONE PIECE. Porazte je s pomocí moci ovoce Gum-Gum a schopností Haki!‎
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si ONE PIECE World Seeker Deluxe Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!