Octopath Traveler (Switch DIGITAL)
Switch Digital

Aktivace: Nintendo StoreNintendo StoreKód produktu: 1006662
 • Kategorie

  PC / PC hry ke stažení / RPG
  Vydejte se na dobrodružství v nové ohromné RPG hře jako jeden z osmi cestovatelů, každý s vlastním původem, cestou a cílem.
  Od producentů série Bravely ze Square Enixu přichází nový svět, kde se kombinují CG a HD-2D vizuály. Vydejte se na cestu jako jeden z osmi cestovatelů, každý se svou vlastní cestou, cílem a příběhem. Kde začít? S kým se spojit? Kam jít dál? Jen vy můžete rozhodnout.
  Každý cestovatel může využít jinou schopnost, která mu pomůže dosáhnout cíle a reagovat na lidi, které potkáte. Například válečník může lidi vyzvat na duel, zatímco tanečnice může lidi okouzlit a nalákat je, aby ji následovali, třeba i do bitvy. Užijte si svobodu volby vlastní cesty. Souboje se točí okolo Boost systému - kombinace tradičního tahovéhu způsobu s moderními vylepšeními. Každý tah sbíráte BP, které pak můžete využít na zvýšení síly nebo poskytnutí podpory. Správně poznat, kdy Boostovat může být klíčem k vítězství.
  Nové RPG od mozků ze Square Enixu, které stojí třeba za sérií Bravely Vyber si z 8 rozdílých postav, každá s vlastní cestou a sleduj, kam tě příběh zavede Hudba a vizuály inspirované historickými RPG s moderními prvky Hluboký, strategický, tahový soubojový systém s inovativními prvky
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)