O nás

    

 Oblečení a doplňky pro opravdové hráče

 

V roce 2011 se poprvé na českém internetu objevuje název Gamlery.cz, tento název vznikl spojením anglických názvů Games And Movies jewelLERY. Tým Gamlery.cz se specializuje na prodej oficiálně licencovaných triček, mikin, klíčenek, přívěsků, psích známek, náramků, pásků, čepic atd. s tématikou počítačových her jako jsou Assassins Creed, World of Warcraft, DotA2, Watch Dogs, Diablo, Mass Effect a spoustu jiných. V roce 2014 již Gamlery.cz nabízí devatenáct tématik a stává se největší specializovaný obchod s herní tématikou v české i slovenské republice.

 

 

 

Jmenuji se Michal Vesecký a jsem zakladatelem internetového obchodu Gamlery.cz. Od začátku pro mě bylo velkým snem dělat práci, která mě baví a naplňuje. Postupně se tento sen stává skutečností a neuvěřitelně mě to baví. Ve firmě zastávám pozici CEO. Starám se o partnery, sponzoring, web a vše kolem něj. Pokud mě chcete osobně vidět, můžete zajít do kamenné Gamlery prodejny v Táboře, kde pracuji.

     
 

Ondra se přidává v roce 2013, kdy dokončuje studium na vysoké škole. V týmu Gamlery plní funkci hlavního grafika a komika :). Díky své tvůrčí schopnosti perfektně doplňuje rozdělení v týmu. Jeho další činností je zahraniční komunikace a produktové texty.

     
 

Sára se k nám přidala v roce 2015, aby pomohla Peťovi v oblasti marketingu a sledovala vývoj na poli internetové reklamy.

     
 

A tady máme Philipa. Též známej jako Kaliend.. Fotí už nějakej ten pátek, ale až teď to pořádně povýšil a přidal se do Gamlery týmu . Jezdí s klukama po akcích, dělá jim fotoreporty a samozřejmě pomáhá s vypitím všeho alkoholu, který je na dosah.

 

 

 

 

Toto jsou naše Gamlery stánky na různých herních akcích