Nosferatu: Malachiho hněv
PC

Štítky: FPS, Hororové
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 10966
(2x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Už celá staletí mezi námi žijí. Nevíte o nich, ale oni vědí o vás. Je jich víc než si myslíte a jsou zákeřnější, než si jen dokážete představit. Děj tohoto akčního titulu, vás zavede na začátek minulého století, do roku 1912. Stanete v roli nedochvilného bratra a potomka chudé, ale hrdé aristokratické rodiny, který kvůli nějakým záležitostem cestou ze Stockholmu přijíždí poněkud pozdě na hrad Malachi, kde se má odehrát sňatek z rozumu - svatba jeho sestry a syna bohatého rumunského hraběte. Vaše nedochvilnost vám zachrání život a vy se pokusíte zachránit život všem svým příbuzným, kteří už krátce po příjezdu zjistili, že jejich úsilí vdát dceru za hraběcího syna byl ošklivý omyl. Gotický hrad Malachi se stovkami pokojů už se vás nemůže dočkat. Temná zákoutí jsou všude. Příšerná monstra také. Klasické zbraně ne ně nemají účinek, ale dokáží je alespoň zdržet, proto budete mít k dispozici i starobylé střelné kousky jako křesací flinty a muškety. Upíří maso zničíte pouze určitými prostředky, jako je posvěcená voda, krucifix, zašpičatělý kůl apod. Na některé z kreatur navíc zabere pouze specifická zbraň. Bude to boj na život a na smrt. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Je to pěkná bafačka nikdy nevíte kdy na vás něco zautočí.Někde to vystřílíte vratíte se zpatky a sou tam znova pořadnej adrealín hlavně v noci.
  • Příliš kratká hratelnost, malo zbraní víc nestvůr grafika by mohla být lepší.

  Tak na strach z hradu dobrý ale jinak takový průměr

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Zajímavý námět a prosředí tajemného hradu . Nikdy nevíte kdy na vás něco zaůtočí
  • Ze začátku máte zbraně které spíše protivníky šimrají než zraní . Dokud nezískáte střelné zbraně budete mít dost velký problém .Hra s hororovým tématem je to z větší části dost tmavé a pozice klíčů a rodiny i neprátel se každou hru mění .

  Tmavostí hry chvíli nevíte ani kam jdete takže neco nebo někoho najít je opravdu umění.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.