Ninja Gaiden 3 Razor's Edge (Switch DIGITAL)
Digital

Aktivace: Nintendo StoreNintendo StoreKód produktu: 1006981
 • O hře:
  Ninja Gaiden 3: Razor's Edge je exkluzivní přepracovanou verzí multiplatformového titulu pro Wii U.
  Hlavním hrdinou této krvelačné ninjovské akce je Ryu Hayabusa. Bojovník ninja, v jehož pravém ramenu řádí smrtelná kletba, kterou musí zastavit dříve než zastaví ona jeho. Exkluzivně ve verzi pro Wii U bude stát po jeho boku ninja bojovnice Ayane, nová hratelná postava, která v rámci příběhového módu dostala i své vlastní kapitoly. Čeká vás rychlá a krvavá akce, která se vám dostane pod kůži.
  Nové prvky:
  Exkluzivně ve verzi pro Wii U naleznete více zbraní a nové Ninpo typu, nový systém vývoje postavy, kompletně přepracovaný bojový systém, již výše zmíněnou novou hratelnou postavu Ayane a také online kooperativní multiplayer pro dva hráče, ve kterém bude jeden hrát za Ryu a druhý právě za Ayane.
  Ovládání:
  Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge se hraje výhradně Wii U GamePadem. Jeho dotykový displej je využíván pro vyzobrazení dodatečných tlačítek, sloužící pro rychlejší změnu zbraně, výběru Ninpo typu anebo pro sledování tabulky s kombo útoky.
  Zkrátka a jednoduše: Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge byl vylepšen na každém kroku a oproti verzím pro jiné platformy obsahuje spoustu novinek a vylepšení.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)