NHL 20 - 2200 Points Pack (PS4 DIGITAL)
PS Digital

 • NHL™ 20 HOCKEY ULTIMATE TEAM™ - 2200 BODŮ DO HUT**
  Vyžadována plná hra
  Vybudujte si vysněný tým ještě dnes díky bodům NHL™ 20
  1-12 hráčů • Rozlišení: 720p, 1080i, 1080p • Vibrace ovladače DUALSHOCK4: podporovány • 35 GB místa na pevném disku • Velikost uložených dat: 41 MB
  Vydavatel kuponu s kódem: společnost Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (identifikační číslo společnosti 06020283) se sídlem na adrese 10 Great Marlborough Street, Londýn, W1F 7LP, Spojené království. Možnost uplatnění u vydavatele mají pouze uživatelé s účtem služby PlayStation™Network registrovaným pro Českou republiku. Platí podmínky služby, Zásady ochrany soukromí, Podmínky pro kupon s kódem, Podmínky použití softwaru a další specifické podmínky pro obsah a/nebo služby. Viz webovou stránku www.playstation.com/legal/PSNTerms. Pokud tyto podmínky nepřijímáte, neprovádějte nákup. Účet si mohou vytvořit pouze uživatelé ve věku nejméně 7 let a uživatelé mladší 18 let k tomu potřebují souhlas rodičů. Aby uživatelé mohli uplatnit kupon s kódem na obsah a/nebo služby klasifikované podle věku, musejí mít věk odpovídající hodnocení. Funkce online multiplayeru v systému PlayStation®4 (kde platí pro příslušný obsah a/nebo služby) je k dispozici pouze uživatelům, kteří mají aktuální placené předplatné služby PlayStation®Plus. Je vyžadován systém PlayStation®3, PlayStation®Vita, PlayStation®4 nebo jiný kompatibilní systém značky Sony a také funkční připojení k internetu. Poplatky za připojení k internetu hradí uživatel. Kupon s kódem nelze vyměnit za hotovost a nelze jej znovu prodat ani jinak vyměnit. Pokud dojde k jeho ztrátě, poškození, krádeži nebo uplatnění bez vašeho svolení, nebude vám poskytnuta žádná náhrada. Nelze jej využít vícekrát.
  **K HRANÍ JE ZAPOTŘEBÍ HRA NHL 20 PRO PŘÍSLUŠNOU PLATFORMU (V PRODEJI SAMOSTATNĚ), VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE, PŘIPOJENÍ K INTERNETU A ÚČET EA. V BELGII NEJSOU BODY HUT K DISPOZICI.
  EA Swiss Sarl, Place du Molard 8, 1204 Geneva, Switzerland.
  “2”, “PlayStation” and “O” are registered trademarks of Sony Interactive Entertainment Inc. NHL 20 © 2019 Electronic Arts Inc. EA, EA SPORTS a logo EA SPORTS jsou ochrannými známkami společnosti Electronic Arts Inc. NHL, National Hockey League, štít NHL (NHL Shield) a slovní označení a vyobrazení trofeje Stanley Cup jsou registrovanými ochrannými známkami National Hockey League. Veškerá loga a značky NHL spolu se zde vyobrazenými logy a značkami týmů NHL jsou majetkem NHL a příslušných týmů a nesmějí být reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu NHL Enterprises, L.P. © NHL 2019. Všechna práva vyhrazena. Oficiální licencovaný produkt National Hockey League. National Hockey League Players' Association, NHLPA a logo NHLPA jsou ochrannými známkami NHLPA použitými v rámci licence udělené společnosti Electronic Arts Inc. © NHLPA. Oficiální licencovaný produkt NHLPA. Veškeré ostatní ochranné známky, autorská práva a další formy duševního vlastnictví jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.
  Platform: Digital
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)