Neverwinter Nights Diamond
PC

Štítky: FPS, Fantasy
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 11092
(3x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Neverwinter Nights Diamond na DVD obsahuje základní hru Neverwinter Nights, oba datadisky Shadows of Undrentide a Hordes of the Underdark a Kingmaker. Od nás k tomu získáte navíc bonusové CD s češtinou a Community Expansion Pack.

  Neverwinter Nights je nová hra na hrdiny od firmy Bioware (tvůrců her jako jsou MDK2, hry z řady Baldur's Gate a dalších) založená na pravidlech Dungeons & Dragons (D&D) firmy TSR. Bioware se stali, skrze svou historii, dobře známi pro smysl pro detail a jejich odpovědnost za bohaté a dojímavé příběhy ve svých hrách. Neverwinter Nights tuto laťku ještě zvyšuje příběhem oficiální kampaně, která své hráče vrhne do nezapomenutelného příběhu víry, války a zrady větrem ošlehané krajiny Mečového pobřeží.Neverwinter Nights je ve 3D, plně využívající nejnovější grafickou a renderovací technologii. Hra je v izometrickém pohledu třetí osoby, podobný pohled jako ve hrách Baldur's Gate. Teď však máte novou možnost rotace kamery kolem vaší postavy a přibližování a oddalování v rozmezí výšky postavy od 1/3 obrazovky až po 1/15.Neverwinter Nights používá nová pravidla Dungeons & Dragons 3. edice, vyvinutá firmou Wizards of the Coast.Je mnoho způsobů, jak si tuto hru pořádně užít a doporučujeme vám všechny. V nejjednodušší podobě můžete Neverwinter Nights prostě vytáhnout z krabice a hrát jako single-player. Dle tradice Bioware, zabere hra něco okolo 60 hodin hraní, její příběh je opět velmi bohatý, má spád a je plný komplikovaných postav a překvapivých dějových zvratů, které vás přilepí k obrazovce až do ranních hodin. I přes všechny klady single-player, je Neverwinter Nights strhující hra pro více hráčů. Obsahuje spousty soutěžních modulů, od jednoduchých soubojů v aréně přes závody o poklad až po dobívání hradu v týmech. Ale co je důležitější, každičký modul v Neverwinter Nights je napsán a strukturován tak, aby podpořil hru ve skupině, která tolik přispěla k úspěchu papírových RPG. Ale pamatuj: to, že jsi zvládl náš příběh, neznamená, že hra skončila. Vždy můžeš pokračovat v dobrodružství tím, že si stáhneš napínavé moduly vytvořené hráči z internetu. Ať už dáváš přednost hře jednoho či více hráčů, Neverwinter Nights představuje téměř nekonečné zásoby solidní hry. Kdyby tě snad unavila tradiční hra, stále se můžeš skvěle pobavit: převezmi úlohu a zodpovědnost Pána Hry a vytvoř pro své hráče novou hru. Vyslov moudrá slova z dračích úst, vymýšlej celé dobrodružství za běhu, nebo prostě postav družině do cesty bandu orků, abys získal čas. Ale co je nejlepší, vytvářej si vlastní světy, pověsti a dobrodružství pomocí příjemného Solstice Toolset (Slunovratové nářadíčko :-) a klidně je zpřístupni celému světu, nebo jen zařaď do většího, stálého světa, kde si lidé mohou užívat tvou tvořivost.
  Hra je s anglickým manuálem a s českými titulky na bonusovém CD.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (3)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Obrovské množství možností při tvorbě postavy, které se u jiných RPG moc nevidí (snad jen dvojka dokázala nabídnout ještě víc). Zasazení do prostředí Forgotten Realms a základ v pravidlech AD&D se dají na jednu stranu považovat taky za klad... A špatná není ani první kapitola.
  • Od druhé kapitoly je to pořád dokola to stejné. Dokonce i koncepce prostředí se opakuje - jedna centrální lokace, ze které se vychází do 4 - 5 dalších. Také v RPG nebývá zvykem, že nejlepší předměty se dají spíše koupit v obchodech než nalézt na cestách. Měl jsem taky pocit, že mě pořád někdo vodí za ručičku a sem tam plácne přes prsty, když se pokusím zjistit, jak moc velkou volnost mi autoři dávají.

  Samozřejmě, v kladech a záporech jsem mluvil o singleplayer hře, kde NWN nemůže konkurovat ostatním podobným titulům v žánru. Proto upozorňuji, že síla NWN dřímá v multiplayerové části a editoru. Protože bohužel na multiplayer nebo hraní si s editorem nemám čas, hodnotím pouze singleplayer a ten těžko dosáhne nějakého závratného úspěchu u hráče, který si oblíbil legendy typu Fallout.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Základem NwN je tvořivost, která je v tomto případě zcela podporována, v jisté části i interakce, plynulé provázení hráče příběhem, živý příběh ať už se jedná o Datadisky nebo základní Singleplayerovou kampaň. Další výhodou je vycházení z pravidel D&D 3.0, díky tomuto systému se povedlo vytvořit nezměrné množství postav, povolání, ras, sub-povolání nebo i předmětů, počínaje zbrojemi konče šperky. Velkou výhodou NwN je Aurora Toolset, která znovu podporuje fantazii a je jednoduchá i svým ovládáním.
  • Velkou nevýhodou je na dnešní poměry poněkud starší zpracování grafiky, dále propracování textur. Zápory v hratelnosti žádné.

  Vynikající hra pro hráče s fantazií, kterou tato hra ještě podporuje. Strhující příběh na hodiny hraní, rozvíjení charakteru a budování minulosti postavy. Vše vyrovnané dostačující grafikou a perfektním ovládáním.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Questy,přiběh,nepřatele......nepřeberne množstvy povolani diky čemuš ji mužete hrat pořat a pořad a......
  • Žadne aš na ztarší grafiku.

  Nejlepší hra s pravidly D&D

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.