Monster Hunter World Iceborne Digital Deluxe
Digital

Aktivace: SteamSteamTyp hry: DLC
Kód produktu: 1007139
604
Nákupem získáte 6 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Monster Hunter World v platformě Steam!
  Příběh se odehrává po ukončení základní hry a zavede vás do nové sněžné krajiny známé jako Hoarfrost Reach. Čeká na tebe zcela nový svět, ve kterém objevíš daleko mocnější monstra než kdy dřív. Kvůli změně v ekosystému se navíc tyto monstra mohou objevovat i v původních herních lokacích. S novým rozšířením dorazí také nejvyšší mistrovská obtížnost, díky které bude zabíjení monster opravdová výzva. Vládcem této krajiny je legendární drak jménem Velkhana, který je obdařen mocnými ledovými útoky.
  Monster Hunter World Iceborne Digital Deluxe obsahuje: Monster Hunter World Iceborne, Monster Hunter World Iceborne Deluxe kit, "Silver Knight" vrstvenou zbroj, 3 gesta, 2 sady nálepek, 1 obličejovou barvu, 1 účes, 1 sadu dekorací pro přizpůsobení místnosti.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Monster Hunter World Iceborne Digital Deluxe? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!