Midnight Nowhere
PC

Štítky: Hororové
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10954
(1x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  Jestli se bojíte jít v noci do lesa, rozhodně si nechte zajít chuť na hororovou adventuru Midnight Nowhere. Protože hra obsahuje spoustu krvavých scén, častou smrt a občas i nahá těla, je určena spíše dospělému publiku. Příběh vypráví o muži, který se probírá z bezvědomí v márnici místní nemocnice. Nepamatuje si své jméno, ani jak a proč se objevil na tak (pro živého člověka) ne zrovna příjemném místě. Midnight Nowhere má stejně jako název dusnou také atmosféru, která by se možná dala srovnat s tím, co jste mohli okusit, pokud jste někdy hráli Resident Evil. Na druhou stranu jde o čistokrevnou adventuru, bez jakýchkoliv akčních prvků, čímž by se dala spíše přirovnat k Syberii. Děj vás upoutá k židli natolik, že z ní nevstanete dřív, než na na samém konci. Hra je navržena tak, že se na vaší obrazovce pohybují 3D postavičky na předrenderovaném pozadí (podobně jako v Grim Fandangu, nebo již zmíněné Syberii). Tvůrci využívají téhož enginu, na jakém běžela i adventura Jazz and Faust, i když samozřejmě trochu poupraveného. Hraní je podkresleno originálním soundtrackem, přičemž na různých místech vás bude doprovázet jiné hudební téma. Hra je s českými titulky.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Nejlepší je úvod před instalací který si můžete přečíst.
  • Tato hra je praktycky o ničem . Půl hry chodíte v nemocnici tu druhou na policejní stanici . Hra je velice tmavá a špatně se zde hledají předměty . Furt budete hledat kody . Mě osobně hra funguje špatně po grafické stránce ( hrdina i mrtvý mi splývají s okolím třeba mi chybí hlava nebo nema jednu ruku atd. ). Hrdina mluví anglicky vy máte tytulky

  Jak jsem napsal výše hra je o ničem . Za celou první polovinu nepotkáte živou duši takže budete chodit do zblbnutí a dlouho zkoušet vše možné . Až hru dokončíte asi většina z vás tak jako já se zeptá o čem ten příběh vlastně byl.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.