Mercedes-Benz World Racing
PC

Štítky: Auta
Kód produktu: 10721
(2x)
 • Kategorie

  PC / PC hry / Závody
  PC / PC hry / Simulace
  Vychutnejte si 117 různý tratí v 7 obrovských 3D prostředích (Nevada, Japonsko, Mexiko, Austrálie, Alpy, City a zkušební středisko) včetně speciality v PC verzi - okruhu Hockenheim v Německu! Pestrá nabídka 48 misí otestuje vaše řidičské dovednosti v závodech pro jednoho i více hráčů! Vyzkoušejte více než 100 skutečných typů vozů Mercedes-Benz včetně klasických tříd A až S, závodních vozů, veteránů a prototypů. Stáhněte si další modely z Internetu. Objevte vlastnosti každého vozu, definované 150 skutečnými parametry z dat dodaných společností Mercedes-Benz. Vytvořte si vlastní profil, abyste mohli ukládat postup celou soutěží. Vyzvěte přátele na souboj v režimu dělené obrazovky na jednom PC nebo si zdarma stáhněte aktualizaci pro LAN a Internet. Nastavte si náročnost řízení vozu od arkády až po simulátor. Výborná hudba: vyberte si z 18 skladeb. Vyzkoušejte chování prototypů na silnici. Dokážete zkrotit 736 koňských sil?
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Hra se dá přispůsobit každému hráči od tupé arkády až po výbornou arkádo-simulaci. Auta mají opravdu dobré chování. To platí i pro nastavení síly protivníků, počasí, poškození, pohledu z vozu atd. Grafika je nádherná a navíc se mi líbí, že při závodech jsou kolem trati diváci, lidi na pláži apd., žádná mrtvá krajina, jak po výbuchu atomovky. Hra běží bez problému.
  • Při volné jízdě jezdíte sami krajinou, bez provozu a u cest nejsou orientační cedule, takže nevíte, kde jste.
  • Hrozné menu.

  Výborná hra.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • závody jsou férové, možnost vybrat si řidiče, SPZ a oblíbenou barvu vozidla
  • vozy poze značky Mercedes, absence poškození, hrozná hudba, žádná motivace vyhrát závod, tratě jsou si velmi podobné, neexistuje online multiplayer

  Nepovedená závodní hra, doporučuji si koupit něco jiného.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.