Medal of Honor: Frontline
PS2

Kód produktu: 10702
(1x)
 • Podívejte se znovu za nepřátelské linie s poručíkem Jimmy Pattersonem ve hře Medal of Honor: Frontline. V tomto dalším pokračování slavné série můžete využít zmatku kolem operace Market Garden a dostat se za německou frontu. Vaším úkolem je ukrást HO-IX-německou experimentální zbraň, která by mohla zvrátit průběh války. Hráči se dostanou do pěti misí, z nichž každá se skládá nejméně z pěti úrovní a všechny zapadají do celkového příběhu. Čeká na vás 15 misí založených na reálných událostech z 2.světové války, 3D svět využívající schopnosti konzole PlayStation 2, přes 20 zbraní, včetně pistole Liberator, Panzerschrecku, MG42, B.A.R. a speciální zbraně jako převlek a falešné ID. Zaútočte na nepřátele sám nebo jako součást jednotky, komunikujte se spojeneckýámi jednotkami a vymyslete tu nejlepší taktiku - nebo zabijte nepřátelského velitele a uvrhněte jeho jednotky do chaosu. Těšte se na napínavé nebojové mise, jako infiltrování obsazeného domu. Celou hru provází původní hudba od Michaela Giacchona.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Plno misí u kterých se pobavíte, plno typů němců (tím myslím uniformy atd.), bláznivý kuchaři s nožema v kuchyňích, velký arzenál zbraní, různorodé úkoly od odstřelení nějakého tanku po zdemolování tajné laboratořem, excelentní hudba v podání Giachcina, dobré rozložení ovládání, lineárnost vyrovnává skvělá akce
  • Grafika, která až tak hrozně nevypadá, chybí offline multiplayer, jak je u MoH na PS2 zvykem

  MoH: Frontline je první MoH,který na PS2 vyšel a nezklamal, i dnes se hráčí akčních FPS dobřepobaví a za 250Kč je to příležitost, kdy koupit hru, která Vás zabaví určitě na hodně dlouho - není totiž krátká, jako např. Vanguard.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.