Marvel's Avengers (Deluxe Edition)
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 8385026

 • Marvel‘s Avengers: Deluxe Edition obsahuje exkluzivní balíček Obsidiánový kostým pro tvoje Avengery, mezi které patří Kapitán Amerika, Iron Man, Black Widow, Thor, Hulk a Ms. Marvel, a také šest exkluzivních obsidiánových jmenovek, díky kterým si můžeš dále přizpůsobit vzhled ve hře.

   

   

   

  Online připojení je vyžadováno pro hru více hráčů a stažení obsahu vydaného po premiéře hry. Vyžaduje bezplatný členský účet Square Enix pouze pro hru více hráčů.

  Dej dohromady tým těch nejmocnějších hrdinů na Zemi, přijmi svoje schopnosti a splň si sny o superhrdinech.
  Marvel’s Avengers je epická, akčně-dobrodružná hra z pohledu třetí osoby, která kombinuje originální filmový příběh s hratelností pro jednoho hráče i kooperaci*. Dej dohromady tým až čtyř hráčů online, ovládni své mimořádné schopnosti, uprav si rozrůstající soupisku hrdinů a braň Zemi před rostoucími hrozbami.

  Marvel’s Avengers začíná v Den A, kdy Kapitán Amerika, Iron Man, Hulk, Black Widow a Thor odhalují novou pokročilou centrálu Avengers v San Franciscu. Při oslavě začne jít o život, když záhadný nepřítel způsobí katastrofickou nehodu, která vyústí v ohromnou zkázu. Avengers, na které padá vina za tuto tragédii, se rozpadají. O pět let později, když jsou všichni superhrdinové postaveni mimo zákon a svět je v ohrožení, se začne odvíjet velké dobrodružství, když se jedna odhodlaná mladá žena jménem Kamala Khanová rozhodne opět svolat Avengery, aby zastavili řádění tajné nové síly známé jako AIM.
  Marvel’s Avengers pokračuje v epickém dobrodružství s novými hrdiny a novým příběhem na pokračování, který představí dokonalý herní zážitek s Avengery.

  Projdi kampaní pro jednoho hráče, dej znovu dohromady soupisku hrdinů a obnov jejich schopnosti; pak pokračuj v bitvě proti AIM sólo nebo online s kamarády. Odemkni si silné schopnosti a nové vybavení pro každého z nejsilnějších hrdinů na Zemi, které vyhovuje tvému stylu hry. Uprav si tyto ikonické hrdiny díky klasickým, oblíbeným i zcela novým oblekům inspirovaným 80letou historií Marvelu. Flexibilní soubojový systém, dynamické zvyšování obtížnosti plus upravitelné vybavení a schopnosti, které podporují jedinečný herní styl každého hrdiny.


  Jako základna bude hráčům sloužit znovu zabraný helicarrier, ze kterého budou spouštět hrdinské mise (pro jednoho hráče) a Válečné zóny (pro jednoho hráče či kooperaci) v neklidných oblastech po celém světě. Až čtyři hráči se mohou shromáždit online a bránit Zemi před sílícími hrozbami, které mohou překonat jedině Avengers. Příběh se bude rozvíjet během několika let, přičemž každý nový superhrdina a region do hry přibydou zcela zdarma.


  *Kampaň pro jednoho hráče vyžaduje jednorázové připojení online; online připojení je vyžadováno pro hru více hráčů a stažení obsahu vydaného po premiéře hry. Vyžaduje bezplatný členský účet Square Enix.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Marvel's Avengers (Deluxe Edition)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu