Luxusní cestovní brašna pro Nintendo Switch (Switch & OLED Model)
SWITCH

Tato luxusní brašna dokonale ochrání vaši oblíbenou herní konzoli Nintendo Switch nebo Nintendo Switch – OLED Model, ať už vás cesta zavede kamkoliv. Do jednotlivých přihrádek brašny můžete vložit konzoli s připojenými ovladači Joy-Con, dokovací stanici a držák Joy-Con Grip nebo ovladač Pro Controller. V této vylepšené verzi pojme brašna navíc také dva další ovladače Joy-Con. Brašna, kterou můžete přenášet za pohodlné držadlo, je vyrobená z pevné, vysoce odolné balistické nylonové tkaniny 1680D, která se postará o maximální ochranu konzole i jejího příslušenství.

Balení rovněž obsahuje dvě plastová pouzdra na herní karty, z nichž do každého se vejdou čtyři herní karty, a také dvě plastová pouzdra na microSD karty, přičemž do každého z těchto menších pouzder se vejdou dvě microSD karty a každé z těchto pouzder se vejde do libovolné pozice ve větším pouzdru na herní karty.

K uskladnění pouzder na herní a microSD karty slouží dvě síťované kapsy, které lze z brašny vyjmout a do kterých můžete navíc vložit i napájecí adaptér s kabelem, propojovací HDMI kabel a řemínky na zápěstí pro ovladače Joy-Con. Balení poté doplňuje červený čisticí hadřík s logem Nintendo Switch.
Merchandise: Obaly, Pouzdro
Štítky: Příslušenství
Kód produktu: 56429
1 299
Nákupem získáte 39 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email obchod@gamlery.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Luxusní cestovní brašna pro Nintendo Switch (Switch & OLED Model)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!