LotR: The Battle For Middle-Earth II - Collector edition
PC

Štítky: Fantasy, Real-time strategie
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 11708
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Kusově omezená sběratelská edice hry Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth II. Edice obsahuje navíc:

  - Bonusové DVD v kvalitě HD, s kompletní nahrávkou originální muziky vytvořené exklusivně pro BfME 2, s filmečky a trailery ve vysokém rozlišení a prostorovým zvukem, s materiálem o tvorbě hry jako takové, zahrnujícím videa, jaká jste ještě nikdy nemohli vidět a rozhovory s klíčovými členy týmu, a samozřejmě také úplnou kolekci artworků a skic, z nichž hra postupně vznikala.
  - Přídavek v samotné hře a to několik exklusivních map, novou jednotku, kterou na bojišti nepůjde přehlédnout - drak a navíc specialitka v podobě určitých grafických vymožeností v oblasti vytváření hrdiny.
  - Oboustranný celobarevný plakát s mapou kampaně (na jedné straně bude zobrazena kampaň za Dobro, na druhé za Zlo).


  LotR: BfME 2 nabízí větší pevnosti, větší bitvy a ještě úžasnější efekty. Těšit se můžete na hlubší strategický zážitek, ke kterému přispějí zajisté i nové herní frakce, mezi nimiž se vyskytnou i skřeti a monstra. Zvlášť si zahrajete také za elfy a trpaslíky ze Středozemě, zatímco síly Rohanu a Gondoru byly pro změnu spojeny do jedné frakce. LotR: BfME 2 vám bude připravena poskytnou dvě specifické možnosti úprav. Předně už nebudete omezeni na předdefinovaného hrdinu, nýbrž si budete moci vytvořit svého vlastního, kterého čekají stejná privilegia, jaká měli ti v původní hře. Za druhé vás čekají rozšířené možnosti v oblasti budování pevnosti. Narozdíl od předchozího titulu budete moci stavět v podstatě kde a jak se vám zachce.Co se týče hratelnosti, k dispozici je nový systém formací a nové taktické principy. Stejně jako v původním titulu, i tentokrát budete odměňováni za agresivní prozkoumávání a dobývání okolního prostředí, stejně jako za vyhledávání nových zdrojů. Pokud jde o válčení, dočkáte se rovněž bitek námořních a spousty nových jednotek a možností. LotR: BfME 2 jinak vedle singleplayeru obsahuje také multiplayer.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)