Lord of the Rings: Tactics
PSP

Štítky: Fantasy, Tahové
Kód produktu: 11525
(3x)
 • Lord of the Rings Tactics se odehrává ve Středozemi a najdete zde spoustu známých míst z knihy a filmu. Vyberte si zda chcete vést společenstvo nebo velet temným silám. Najdete zde spoustu vylepšení a dovedností, kterými si můžete upravit svého hrdinu. Taktická RPG, ve které najdete spoustu známých postav a míst z knih a filmů. Vyberte si Společenstvo nebo temné síly. Upravte si svou postavu. Multiplayer podporuje hru až 4 hráčů přes Wi-Fi. Klipy ze všech tří filmů o Pánovi prstenů.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (3)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • nadherna grafika
  • -video sekvence prechazejici v boj
  • -moznost vybrat si stranu dobra nebo zla
  • -zapory jsem takrka nenasel mozna to bude tim ze nejsem skalni fajnda pana prstenu

  hraje se dobre pro priznivce RPG libova zalezitost ktera ma pekne dlouhou dobu hrani

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Velice vymakaná hra.Pěkně graficky zpracované menu,prostředí kampaně,krajina,postavičky a všechny akce co postavičky mohou dělat - kouzlit,mlátit,léčit sebe a ostatní + padání na zem.
  • Hodně mě zaujalo propojení filmových ukázek se hrou - Po akceptování mise se vám přehraje video z filmu a když se dostane do pasáže kde je bitva přenese vás to do boje kde už hrdiny ovládáte sami v tom přesném terénu kde flim s ukázkou skončil.
  • Další supr věc - nakupování skillů a itemů z goldů které vám padnou v bitvě
  • Ke zvuku taky nemám co dodat.V menu hraje líbivá muzika na styl LOTR a v bitvě vás podpoří zvuky které znasobují atmosféru boje.
  • Zápory podle mě akorát možná krátká kampaň.Nelze zvolit další typ hry.

  Hra na prosto vtáhne do děje snad každého a kdo netuší o co "go" tak je naštěstí výborně propracovaný " TUTORIAL" kde vám po "lopatě" řeknou jak na to.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Líbiví děj, Hrdinové dobra, kterým se po určitým levelu mění oblečení,(hrdinům Mordoru ne). Filmové výstřižky i z rozšířené verze filmu. 2 varianty útoku, ale né každá jednotka umí střílet z luku viz. Eomer(nepatří mezi hrdiny). Pěkné grafické zpracování. EA se tu pěkně vyřádila. Mnoho kouzel, také možnost vylepšovat hrdiny(jen po fyzické a duševní stránce). Zaujme vás a nepustí do tý doby, než to nedohrajete. Jo abych nezapoměl. Volba dobra nebo zla, ale to je asi samozřejmé. Za každé vyhrané mise obdržíte goldy, které můžete využít na nákup vybavení. Široká škála bojovníků, jak dobra tak i zla. Čím větší level máte, tím silnější máte hrdiny, ale nepřítel s vámi drží krok! Poznáte hodně míst které ve filmu byly a i ty které ve filmu nebyli. Helmův Žleb, Minas Thirit, Mordor, Odulí jeskyně a mnohem víc na vás čeká v této bezvadné hře.
  • Princip hraní připomíná šachy, čož není moc dobré, ale časem si na to navyknete. Děj není až tak vymakaný, protože budete na některých místech bojovat s nepřítelem, který už měl být podle filmové trilogie mrtev. Zde EA udělali výraznou chybu, ale dá se překousnout. Nic víc bych na této hře nenašel, ještě jen to, že za EASY je hra až moc jednoduchá a stačí ji hrát pár dní a jste u konce.

  Dobrá hra, která nemá obdoby, sice bych něco podotknul, ale je to zbytečné. DOBRÉ DOBRÉ a ještě jednou DOBRÉ.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.