Lemnis Gate
Digital

Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1008128
146

Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Lemnis Gate je tahová bojová strategická FPS střílečka pro více hráčů, ve které se objevují hrátky s časem. Hra se odehrává v pěti tazích, které představují 25sekundové časové smyčky, a vaším úkolem je co nejlépe využít unikátní schopnosti pestrého ansámblu agentů z hlubokého vesmíru, se kterými musíte předčít, přechytračit a umanévrovat svého soupeře ve čtyřdimenzionálních bitvách, které hlava nebere.
  ZÁKLADNÍ PARAMETRY:
  DÍVEJTE SE NA VŠE JINAK
  Zápasy v Lemnis Gate se odehrávají v časových smyčkách. Na provedení akce máte 25 sekund, ať už se rozhodnete odpálit nepřítele, udělat s agentem manévr nebo si připravit další tah. Jakmile všichni hráči odehrají svůj tah, začne další 25sekundové kolo. Teď budete čelit tomu, co se stalo, a zároveň budete připravovat to, co se stane. V každém z pěti kol máte šanci změnit časovou osu, protože minulost, přítomnost i budoucnost konvergují.
  TAKTICKÁ STŘÍLEČKA A HRÁTKY S ČASEM
  K dispozici máte pestrý ansámbl postav, takže styl hry je čistě na vás. Shoďte nepříteli do cesty nebezpečný toxický odpad, zpomalte čas, abyste mohli zasadit neomylný úder, nebo nasaďte ochranné koule, které pomůžou vašemu budoucímu já. Každý agent disponuje charakteristickou výstrojí a zvláštní schopností, která může být na bojišti rozhodující.
  SPOJTE SE SAMI SE SEBOU
  Vítejte v týmu, který se skládá... pouze z vás. Lemnis Gate obsahuje inovativní funkci automatické spolupráce, takže máte kontrolu nad všemi členy své strany. Automatická spolupráce vám dává kontrolu nad pěti agenty z hlubokého vesmíru, takže dva hráči si to můžou rozdat ve strhujících zápasech o deseti postavách. Staňte se doslova jednočlennou armádou.
  NESPOČET MOŽNOSTÍ, NEKONEČNO VÝSLEDKŮ
  V Lemnis Gate se může kdykoli stát cokoli. Každé kolo skýtá novou šanci na realizaci bezkonkurenční strategie – anebo můžete dostat za vyučenou za chybu v minulosti. Předvídejte nepřátelské trasy, infiltrujte nepřátelské linie a vytvářejte mnohovrstevné strategie založené na spolupráci se sebou samým. Experimentujte v čase i mimo čas a pracujte kreativně s kauzalitou.
  CELÁ ŘADA REŽIMŮ A TYPŮ HER
  Zahrajte si hru podle svého gusta. Je libo online, offline, ve stylu 1 v 1 nebo 2 v 2? Tři strhující režimy stavějící na pevných žánrových základech vás zaručeně pohltí. V Retrieve XM usilujete o získání exotické hmoty, kterou musíte vrátit do své brány, Domination je o obsazování a v Seek & Destroy se budete snažit zlikvidovat nepřátelské Rezistory. Tak co, spojíte síly s kamarádem a poměříte síly v místní hře pro více hráčů, nebo své agenty pošlete do boje proti online soupeřům? V Lemnis Gate jsou možnosti nepřeberné.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Lemnis Gate? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!