LEGO Marvel Super Heroes 2
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Sci-Fi, Vtipné, 2D adventura, Hopsačka, Superhrdinové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Lokální multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1003962

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Hra také dostupná pro:  SWITCHPS4XBOX
 • LEGO® Marvel Super Heroes 2 je volným pokračováním hitu LEGO® Marvel Super Heroes z roku 2013 a přinese zcela nové a originální dobrodružství.
  Společně se LEGO hrdiny se ocitnete uprostřed kosmické bitvy odehrávající se napříč ikonickými Marvel lokacemi, které jsou vyrvány z času a prostoru a vytváří tak neuvěřitelný svět zvaný "Chronopolis."
  Hra spojuje ikonické Marvel superhrdiny a záporáky z odlišné éry a reality s typickým LEGO® humorem.
  Těšit se můžete na celou řadu zcela nových herních postav známých ze světa Marvel, tak i na staré dobré známé postavy v nových převlecích.
  Budete moci převzít kontrolu nad mnoha ikonickými postavami, jako je například Cowboy Captain America, Spider-Man 2099, Thoe, Hulk, Strážci Galaxie, Black Panther, Captain Marvel, Doctor Strange, Green Goblin a mnoho dalších.
  LEGO® Marvel Super Heroes 2 přinese kromě originálního příběhu také úžasné nové herní prvky, jako je například ovládání času a kompetitivní mód Super Hero pro 4 hráče, říká Tom Stone, ředitel společnosti TT Games. "Tato hra má potenciál oslovit jak fanoušky franšízy LEGO a Marvel, tak i úplné nováčky.
  LEGO® Marvel Super Heroes 2 přináší jedinečný LEGO humor a zábavu pro celou rodinu díky kooperativnímu a kompetitivnímu módu pro až 4 hráče.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email obchod@gamlery.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)