Last Train Home - Legion Edition
PC

Vydejte se na zoufalou misi válkou zničenou nekonečnou pustinou. Vašim cílem je dostat československé vojáky domů obrněným vlakem, ale cesta, která vás čeká, je plná nebezpečí.

Ve víru brutální občanské války mezi ruskou Rudou armádou a bělogvardějci si musí vaše jednotka zachovat bojeschopnost, přičemž je nutné starat se o to málo zdrojů, které máte k dispozici, a za každou cenu udržovat dobrou morálku.

Vyrazte na cestu neutěšenou a nemilosrdnou sibiřskou krajinou, kde vás kruté mrazy a neúprosná příroda dožene až na hranici sil.

Hra je kompletně v češtině včetně dabingu.
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Od 16 let
Štítky: Real-time strategie, Světová válka, Survival, Kusově limitováno
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Český dabingČeský dabing, Česká lokalizaceČeská lokalizace
Kód produktu: 58489

DLC LEGION TALES
Toto rozšíření představuje kolekci 10 nových misí, jež vyprávějí o bitevních střetech tak velkolepých, že se z nich mezi legionáři staly legendy. Každou z těchto 10 misí doprovází jedinečný příběh, který skýtá velké možnosti znovuhratelnosti. Hráči si mohou přizpůsobit zážitek pomocí nepovinných výzev, za které dostanou nově implementovanou meta měnu. Díky této měně lze nakupovat nové přednastavené čety, které v rámci misí povedete a které umožní odlišný strategický přístup k ovládnutí každého příběhu.
Last Train Home - Legion Edition (PC)
999
Nákupem získáte 20 kreditů
Lze objednat max. 5 ks na zákazníka.

Obsah edice

Dárek k objednávce

 • OBSAH EDICE
  - PC hru
  - DLC Legion Tales
  - soundtrack na 2CD
  - tištěný miniartbook
  - Ke krabicové hře dostanete i tištěný oboustranný plakát a 7 tištěných litografií

  Limitovaná číslovaná krabicová edice v nákladu 1000 kusů, exkluzivní pouze pro Česko a Slovensko.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie

  ROZHODUJTE O ZAPOJENÍ DO BOJŮ
  Nasazujte svou jednotku a plňte různé cíle v řadě misí v reálném čase, při nichž vás speciální bojové dovednosti, plánování a špičková taktika dovedou k vítězství.
  Last Train Home - Legion Edition
  ZLEPŠUJTE VÝBAVU A DOVEDNOSTI SVÝCH VOJÁKŮ
  Zdokonalujte mužstvo odemknutím nových dovedností a shromažďováním lepší výstroje a výbavy: zjišťujte jejich příběhy, udělujte medaile a pomáhejte jim dosahovat vyšších hodností.
  Last Train Home
  STAREJTE SE O MUŽSTVO
  Veďte vojáky ve vlaku podle jejich civilních rolí. Je nutné vyrobit věci, ošetřit zraněné a pozvednout morálku během svízelné cesty domů.
  strategie
  UPGRADUJTE VLAK
  Odemkněte celý potenciál obrněného vlaku tím, že budete upgradovat vozy a lokomotivu a dohlížet na důležité údržbové práce, které zajistí jeho pojízdnost.
  legionari
  CESTUJTE PŘES SIBIŘ
  Shromažďujte a vyměňujte zásoby, vytvářejte si nové spojence a poraďte si s každou krizí, která přijde, přestože na rozhlehlých sněžných pláních Sibiře zuří občanská válka.
  realtime
  PONOŘTE SE DO PŘÍBĚHU ZALOŽENÉHO NA HISTORICKÝCH UDÁLOSTECH
  Hra Last Train Home představuje působivý příběh, který vykresluje zkušenosti vojáků československé legie a jejich statečného boje jménem sil států Dohody během první světové války.
  strategie
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Last Train Home - Legion Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!