L.A. Noire The VR Case Files
Digital

Aktivace: SteamSteamŠtítky: Detektivní, Virtuální realita, Příběhové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004094
582
Nákupem získáte 6 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • Temný a násilný kriminální thriller zasazený do Los Angeles 40. let 20. století přichází do strhující virtuální reality! 
  Hra vás přenese do role detektiva Colea Phelpse, jehož úkolem je vyřešit brutální zločiny, komploty a konspirace inspirované skutečnými případy, které se v Los Angeles udály v roce 1947, tedy během jednoho z nejzkorumpovanějších a nejnásilnějších období historie města.
  V rámci sedmi případů speciálně přepracovaných pro virtuální realitu nabízí L.A. Noire: The VR Case Files pro HTC Vive zcela novou úroveň realistického prožitku atmosférického kriminálního thrilleru od Rockstar Games, v němž se pustíte do řešení několika případů z původní veleúspěšné hry, mezi nimiž nechybí žhářství, vražda a další.
  Co nás čeká?Hledejte stopy sbíráním, zkoumáním a manipulováním s objektyChopte se volantu a odvezte se na další místo činuPusťte se během sledování podezřelých do honiček, bitek i přestřelekZapisujte si poznámky a pomozte si k vyřešení případu vlastnoručními náčrtyVyslýchejte svědky a ve městě, kde každý něco skrývá, pomocí svého důvtipu odhalte pravduPro hraní je nutné vlastnit VR!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si L.A. Noire The VR Case Files? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!